Alisverisbaykusu.com ile tanıştık!

WP_20150905_12_15_11_Pro

 

Geçtiğimiz günlerde Ankara’lı kozmetik bloğu yazarı arkadaşlarımla yepyeni bir online kozmetik alışveriş sitesi olan  Alisverişbaykusu.com ile tanışmaya gittik.

Alisverisbaykusu.com’un tatlı sahibesi Birhan Hnm. bizim için çok özenle hazırlanmış. Birbirinden güzel ikramları eşliğinde hem  sitesini, çalışmalarını ve neler yapmak istediğini anlattı, hem de bizleri tanıdı. Bizler de bir alışveriş sitesinden beklentilerimizi anlattık, birçok ürünü bizzat deneyerek tanıma imkanı bulduk, sohbet ettik ve oldukça keyifli bir gün geçirdik.

 

alisveris

WP_20150905_12_15_34_Pro

Alisverisbaykusu.com  Ankara merkezli bir site.  Cilt bakımı, saç bakımı, banyo ve vücut bakımı, anne/bebek ürünleri, ağız ve diş sağlığı, medikal, ortopedi, cinsel sağlık ürünleri, vitamin mineral takviyeleri gibi farklı kategorilerde binlerce ürünü, en uygun fiyatlarla bize ulaştırmayı amaçlamışlar. Müşteri Memnuniyetine ve satış sonrası takibe özellikle önem veriyorlar (detaylı tanıtım yazısına buradan ulaşabilirsiniz)

WP_20150916_20_03_35_Pro

 

İşbirliği yaptığı markalar arasında Darphin, Vichy, Bioderma gibi yakından tanıdığımız markaların yanısıra  ilk kez tanışacağımız  markalara da yer vermiş. Birçoğumuzun çok sevdiği Kore markaları portföyünü de hızla genişletiyor  (örneğin çok sevdiğim ShGlam saç maskesinin yazısını burada bulabilirsiniz) Bünyesindeki ürünleri en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturmayı hedeflemiş. Sitede sürekli olarak farklı markalarda özel indirim kampanyaları uygulanıyor.

 

IMG-20150915-WA0009

 

Bu ilk tanışma toplantımız sonunda bizlere de denememiz için ürünlerinden oluşan çok tatlı paketler hediye ettiler. Bu güzel toplantıların daha geniş katılımlarla ve farklı markalarda devam edeceği müjdesini de şimdiden vereyim 🙂 Ayrıca sitede görmek istediğiniz  bakım ürünleri markalarını ve olumlu/olumsuz yorumlarınızı da mail olarak göndermenizden mutluluk duyacaklarını belirttiler.

Bence sizler  şimdiden hesaplarını takibe alın.

 

https://www.facebook.com/alisverisbaykusu

Instagram: alisverisbaykusu

trendyandfriendly

24 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.