Amway ile Bakımlı Günler !

 

Dün Sevgili Gülsen’in davetiyle Ankara’daki Amway Plaza’da  “Amway ile Bakımlı Günler” etkinliğindeydik.

 

Birçoğunuzun yakından tanıdığı Amway,  Türkiye’de Temmuz 1994’de faaliyete geçmiş ve önde gelen “doğrudan satış” markalarından biri olmuş. Türkiye Merkez ofisi İzmir’de.  Ayrıca İstanbul ve Ankara’da faaliyet gösteren Amway Plazalar bulunuyor. Biz de bu etkinlik için Ankara Çankaya’da bulunan Amway Plaza’da buluştuk.

 

 

Güzellik ve bakım ürünleri, ev bakım ve temizlik ürünleri, beslenme ürünleri, ev teknolojisi ürünleri  gibi birbirinden farklı pekçok ürün grubu bulunan Amway, bu etkinlikte bizleri G&H Vücut bakım serisi ile tanıştırdı ve seri ile ilgili harika bir sunum yaptı.

 

G&H Vücut Bakım Serisi birbirini tamamlayan üç koleksiyondan oluşuyor: Nourish, Refresh ve Protect.

 

 

Tüm seri sülfat içermeyen, Ph dengeli formüller içeriyor.

3 yaş üzeri çocuklarda kullanılabiliyor.

Tüm ürünlerin dermatoloji ve alerji testleri yapılmış. Hayvanlar üzerinde deney yapılmıyor.

Ambalajları ile de doğa dostu. Ambalajları %100 rüzgar enerjisinden elde edilen enerjiyle üretildiği gibi,  %100 geri dönüşümlü.

 

Bu genel bilgileri verdikten sonra koleksiyonları daha yakından inceleyebiliriz.

 

 

NOURISH Serisi, bence koleksiyondaki en feminen seri. Kokuları muhteşem. Bu seride 4 parça ürün bulunuyor: Duş jeli, vücut losyonu, cilt sabunu ve el kremi. Formülünde Portakal çiçeği balı, Shea yağı ve  kabak çekirdeği yağı bulunuyor. Bu içerikle cildi oldukça yoğun nemlendirme ve aynı zamanda onarma özelliğine sahip. Bu seride bulunan sabun rengi, şeffaf görüntüsü ve enfes kokusuyla hepimizin gönlünü çaldı.

 

 

 

REFRESH Serisi Duş jeli ve Vücut sütünden oluşuyor. Adından da anlaşılacağı gibi insanı daha canlı hissettirecek bir içeriğe sahip. Aloe, üzüm çekirdeği özü ve yeşil çay özüyle cilt yatıştırılarak nemlendiriliyor ve canlı, sağlıklı bir görünüme kavuşuyor.

 

 

PROTECT Serisi ise cildimiz için doğal korumayı hedefleyerek,  güçlendirilmiş ve yenilenmiş bir cilt hedeflenerek formüle edilmiş. Seride 4 ürün var : Konsantre sıvı el sabunu,  katı sabun, terlemeye karşı/koku giderici roll on deodorant ve sprey deodorant. İleri “koku  giderici teknoloji”yle geliştirilen, beyaz çay özü, doğal mineraller, C vitamini ve Yaban mersini özü içeren bu seri ciltteki çevresel hasarları onarıyor ve cildi koruyor. Aynı zamanda cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı oluyor.

 

Amway  etkinlik bitiminde bizlere, tüm bu ürünleri içeren kocaman hediye paketleri verdi. Herbiri farklı özellikler taşıyan bu ürünleri kullandıkça sizlerle de paylaşacağım.

 

Bu çok özel etkinliğe daveti için  Sevgili Gülsen‘e ve  harika evsahipliği için AMWAY‘e çok teşekkür ederim.

 

trendyandfriendly

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.