Ankara’da bir kozmetik cenneti PİNO Cosmetics!

IMG_6315

 

Son haftalar  üstüste düzenlediğim etkinlikler nedeniyle oldukça dolu geçiyor. Bu nedenle yazılarımda epey gecikme yaşadım ama açığı en kısa sürede kapatacağım inşallah 🙂

Ekim ayında Pino Cosmetics ile birlikte organize ettiğimiz Blogger etkinliğimiz, son zamanlarda düzenlenen en geniş katılımlı kozmetik etkinliklerinden biri oldu. Ankaralı yaklaşık 30 kozmetik yazarı blogger arkadaşımın katılımıyla oldukça eğlenceli bir gün geçirdik.

Pino Cosmetics, Ankara’da yaşayanların çok yakından tanıdığı, köklü  bir marka. 1976 yılından yılından beri kozmetik sektörünün içinde bulunan, 1991 yılından beri de faaliyet gösteren   Pino Ailesi’nin Ankara’da 16  mağazası bulunmakta. 80.000 farklı ürün çeşidiyle ve  hesaplı fiyatlarıyla diğer kozmetik firmalarından ayrılmakta. Beyu, Barbara Bord, Monteil, The Makeup Factory gibi sadece Pino’da satılan markaları da bünyesinde barındırmakta.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 

 

pinoetkinlik1

 

Etkinliğimizde bizi Bahçelievler 7. Cadde’de bulunan mağazalarında ağırladılar.  Mağazanın içi oldukça büyüktü ve bol ürün çeşidi, dolu raflarıyla aklımızı başımızdan aldı. Hangi reyondan başlayacağımızı şaşırdık. Genel bir mağaza turundan sonra,  önce Cecile Beauty‘den Fatma hnm’ın sunumuyla markaları ve ürünlerini yakından tanımaya başladık. Ardından diğer markaların tanıtımı için Pino Cosmetics uzmanları bize yardımcı oldular.  Makyaj uzmanları da merak ettiğimiz ürünlerin uygulamalarını yaptı.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 

IMG_6306

 

Mağaza o gün bizler için özel olarak süslenmişti, özel görseller hazırlanmıştı. Ürün tanıtımlarından sonra güzel ikramların tadına baktık, bol bol fotoğraf çektirdik ve sohbet ettik.

 

pinoetkinlik

 

IMG_6324

 

IMG_6348

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 

Ardından Pino yetkilileri etkinliğimize katılan tüm blogger arkadaşlarımızı Havelka Cafe’ye davet ettiler. Hem bizler için özel hazırlanmış paketler hediye ettiler, hem de kahve ve pastalarımız eşliğinde markayla ilgili bilgiler verdiler. Bu ürünlerle ilgili detayları denedikçe paylaşıyoruz. Daha önce yüzyüze tanışmadığımız arkadaşlarımızı yakından tanıdık, önceden tanıdıklarımızla sohbet etme fırsatı bulduk.  Her dakikası ayrı bir keyifle geçen bu güzel etkinliğimiz için hem Pino yetkililerine hem de davetimizi kabul ederek gelen tüm değerli blogger arkadaşlarıma teşekkür ederim.

IMG_6328

 

IMG_6330

 

IMG_6331

IMG_6335

IMG_6334

IMG_6333

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Etkinlik fotoğraflarının büyük bölümünü kendisinden aldığım   Sevgili Başak’a ayrıca kocaman teşekkürler 🙂

Pino ile sürprizlerimiz devam edecek, lütfen sosyal medya hesaplarını takibe alın ve güzel haberlerimizi bekleyin 🙂

https://www.instagram.com/pinocosmetic/

https://www.facebook.com/pinocosmetic

https://twitter.com/pinocosmetic

trendyandfriendly

17 Comments

  1. Sen hep böyle güzel etkinlikler yap, biz mutlu olalım
    Ellerine sağlık, yine harika bir etkinlik gerçekleştirdin. Herşey harikaydı, teşekkürler ❤❤❤

  2. ben bu etkinliğe bayıldım Nilgüncüm güle güle kullan özellikle cecile pudrayı en kısa zamanda ben de edinmeyi planlıyorum..

  3. Ne zaman, ne yapsan oradayız şekerim, harika işlere imza atıyorsun bu aralar; aynen devam diyor, başarılarının daim olmasını diliyorum 🙂 Ayrıca da fotolar için rica eder, koccaman öperim!!!!

  4. Emeklerine sağlık Nilgün’cüm Çok güzelsiniz hepiniz Cecile pudra sanırım hepimizin aklında kaldı Mağazanın online sitesini de sayenizde öğrenmiş oldum, arada kurcalıyorum Öpüyorum kocaman❤️❤️

  5. Tekrar ellerine sağlık arkadaşım, çok güzel bir etkinlikti, senin elinin değdiği hangi iş güzel olmuyor ki! 🙂 Nice güzel etkinliklerde buluşalım Nilgün’cüm ♥

  6. Pingback: Cecile
  7. Pingback: Pino Cosmetic

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.