Ankara’lı Bloggerlar Berna Laçin ile Fairy Yemek Şenliği’nde buluştuk!

 

Geçtiğimiz Cumartesi günü Fairy Yemek Şenliği Ankara’da Ankamall AVM’de gerçekleştirildi. Etkinlik öncesi Fairy marka yüzü Berna Laçin’le Ankara’lı Bloggerlar biraraya geldik ve keyifli bir sohbet eşliğinde yemek yedik.

P&G markalarından biri olan Fairy marka yüzü olarak Berna Hnm’ı seçmekle çok doğru karar vermiş. Öyle tatlı ve neşeli ki sohbet ederken saatin nasıl geçtiğini anlamadık bile. Bloglarımızı tanıttık, temizlikten tiyatroya pekçok konuda konuştuk ve bol bol selfie yaptık :))

 

Yemeğimizin sonlarına doğru sürpriz bir misafirimiz daha vardı.  Dünyanın en güçlü adamı ve Guiness Rekortmeni Zydrunas Savickas bize katıldı. 180 kg. lık bu dev adam tabii ki çok ilgimizi çekti ve merak ettiğimiz soruları sorduk, nasıl besleniyor, kaç saat spor yapıyor, çocukken çok süt içmiş mi:) Etkisi olmuş mudur bilmiyorum ama annesi zaten süt fabrikasında çalışıyormuş:)

Etkinlikte Fairy ile yıkanmış 10.000 tabağın yüklü olduğu 18 ton ağırlığındaki tırı çekerek gücünü gösterdi. Savickas’la da bol resim çektikten sonra hep beraber  AnkaMall etkinlik alanına indik.

“9.Fairy Yemek Şenliği” kapsamında  Çarkıfelek’ten, Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının Ankara seçmelerine kadar pekçok eğlence organize edilmiş. Çocuklara balonlar, misafirlere hediyeler dağıtıldı.

 

Oldukça keyifli geçen bu etkinlik ve nazik davetleri için P&G ve Medyaevi’ne çok teşekkür ediyorum.

 


Fairy Hakkında:
P&G markası olan bulaşık deterjanı ürünü Fairy, 1898 yılında İngiltere’de tescilli bir sabun markası olarak ortaya çıktı. Marka, Fairy ismini ilk kez bir müzik kutusunun üzerinde görülen peri figüründen esinlenerek kullanmaya karar verdi ve bu markanın ilk görseli oldu. marka sabundan oluşan ürün gamına, inovasyonlarla geliştirdiği diğer birçok temizlik ürününü katarak, bulunduğu pazarlarda en çok tercih edilen marka ve adeta ikonik bir sembol haline geldi. Fairy markası Türkiye’nin de içinde bulunduğu Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde bilinirliği çok yüksek ve güçlü bir marka.
2010 Nisan ayında Türkiye pazarına giren Fairy’nin hem elde  yıkama hem de otomatik makine deterjanı mevcut.

admin

31 Comments

  1. Bulaşık yıkattılar mı yıkatmadılar mı şimdi size :))
    Berna Laçin enerjisiyle uzaktan çok sevdiğim biri, yakından da öyle mi?
    Bu arada çok eğlenceli geçmiş görünüyor etkinlik, güzel havalara denk gelmesi de ayrı bir güzellik olmuş 🙂

    • hahahah, yok bulaşıktan yırttık :)) Berna Laçin yakından da çok tatlı. Bir kere çok güzel, cildine bayıldım. Çok mütevazi ve sıcak biri. Ortamı da o ısıttı diyebilirim 🙂

  2. Sevdiğim, verimli bulduğum markalardan biri Fairy. Berna Laçin bence de isabetli bir seçim. Etkinlik çok eğlenceli geçmiş burdan onu görüyorum. Güçlü adam beni ürküttü:)

    • Fairy benim de çıktığından beri sevdiğim bir marka..Adamcağızın görüntüsü ürkütüyor ama esprili ve şeker bir insan :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.