Ankara’lı Bloggerlar Kahve Diyarı’nda buluştuk!

WP_20150816_17_05_33_Pro

 

Geçtiğimiz Pazar günü Ankara’lı Bloggerlar olarak  hem sohbet etmek, hem de 126 şubesiyle Türkiye’nin en yaygın kahve zincirlerinden biri olan Kahve Diyarı’nın lezzetlerini  yakından tanımak amacıyla biraraya geldik.

 

WP_20150816_17_06_49_Pro

 

Ülkemiz genelde çaysever ama son yıllarda benim gibi kahve tutkunlarının sayısı arttıkça, bu tarz kaliteli kahve mekanları da birbiri ardına açılmaya başladı. Bu durumda  lezzetleriyle, servisiyle, personeliyle  farklı olabilenler elbette öne çıkacak.

 

kahvediyarı1

 

Ben mekanın geniş ve rahat havasını çok sevdim. Personeli son derece güleryüzlü ve ilgiliydi, bizi çok sıcak karşıladılar.  Menüsü oldukça geniş ve lezzetli, sunumları da çok şıktı. Pek ilgi alanım değil ama meraklısına nargile de var.  Ayrıca çocuklu misafirlerin rahatı  için Çocuk Oyun Odaları da mevcut.

 

WP_20150816_17_07_23_Pro

 

Kahve Diyarı, Türkiye Basketbol Ligi Ana Sponsoru olarak spora destek veren ve takım ruhuna inanan bir marka.

Biz Kahve Diyarı’nı çok sevdik ve oldukça keyifli saatler geçirdik. Ankara Çukurambar’a yolunuz düştüğünde rahatlıkla gitmenizi  tavsiye edebileceğim bir mekan.

 

kahvediyarı

 

Saatlerce sohbetin yanında bolca fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedik. Ayrıca daha önce burada bahsettiğim Sibel ve Gonca’nın düzenlediği etkinlikte tanıştığımız  Sevgili Füsun (Ankara Hint Kınası)  yine bizimleydi ve ellerimizi harika desenlerde kınalarla süsledi 🙂

 

_FOT0066

 

 Sosyal medya işbaşında :)))

 _FOT0068

_FOT0063

 Bir başka etkinlikte buluşmak üzere :)))

trendyandfriendly

32 Comments

  1. Şu meşhur kahveciyi hiç sevmeyenlerdenim. En iyisi yerli kahveciler. Kahve Diyarı’nı da seviyorum, ilk İzmir ve marmaris’te görmüştüm keşke İstanbul’da daha yaygın şubeleri olsa.

  2. Çok güzel çok keyifli bol kahkahalı bir etkinlikti. En yakın zamanda tekrar hep birlikte olmak dileğiyle..

  3. çok güzel bir buluşma olmuş
    yakın olduğum için (Niğde deyim)ilk fırsatta bir Ankara buluşmasına katılıp sizleri yakından tanımayı istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.