Ankara’lı Bloggerlar PALABS ile tanıştık !

 

Sizlere daha önce instagram hesabımdan yeni tanıştığım ve  çok severek kullandığım %100 Türk dermokozmetik markası PALABS ‘dan bahsetmiştim. Bu güzel ürünleri değerli blogger arkadaşlarımıza da tanıtmak üzere, Eylül ayının son haftasında çok güzel bir tanıtım toplantısı düzenledik.

 

 

Ankara’lı değerli blogger arkadaşlarımla, Palabs’ın lansman için seçtiği mekan olan ATLI Otel ‘de buluştuk. Bize tahsis edilmiş salonda, ikramlarımız eşliğinde hem marka ile ilgili güzel bir sunum izledik, merak ettiğimiz soruları sorduk, hem de keyifle sohbet ettik.

 

 

Yazımın başında da belirttiğim gibi Palabs bir Türk markası. Cilt bakım ürünlerinin ArGe çalışmalarını eczacılık kalitesinde ve kendi bünyesinde bulunan laboratuvarda yapabilmek üzere kurulmuş.  Dünya standartlarındaki ürünlerini, cilt bakımındaki güncel yenilikleri takip ederek geliştirmekte ve kullanıcılara ulaştırmakta.

Kullandıkları tüm maddeler sertifikalı ve yüksek standartlarda. Cildimiz için alerjik olabilecek veya hassasiyete neden olan boyar madde, parafin ve paraben içermiyor. Ayrıca tamamen su bazlı bir formülasyona sahip. Bu nedenlerden dolayı  tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabiliyor. Gerekli alerji ve dayanıklılık testlerinden geçmiş. Ayrıca ürünleri hayvanlar üzerinde denenmiyor.

Palabs vücudumuzu koruyan en büyük organımız olan DERİmizin, çok az geçirgenlik özelliği olmasından ve ancak bazı özel maddelerin alt tabakalara kadar erişerek ve etkili olabildiğinden yola çıkarak özel bir formül oluşturmuş.

Çoğumuzun bildiği gibi, Hyaluronik Asit yapısı gereği çok iyi su tutma özelliği olan, bu şekilde nem kaybına bağlı cilt kırışıklıklarını (yaşa ve cildin durumuna bağlı olarak) önlemeyi/azaltmayı sağlayan bir madde.

İşte PALABS HydraLIFT serisinde de;  cildin üst tabakasından kolaylıkla geçen ve cildimizin en önemli ihtiyacı olan nemi sağlayan Hyaluronik Asit en önemli madde!

Hydralift serisi 3 üründen oluşuyor : Serum, Nemlendirici ve Tonik. Nemlendirici krem göz çevresinde de kullanılabiliyor. Ben ürünleri yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Bu ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi bir sonraki yazımda vereceğim.

PALABS ürünlerinin  en güvenilir şekilde tüketiciyle buluşması konusunda da çok titiz davranıyor.

Ürünleri sadece yetkili eczanelerden veya   www.palabs.co internet sitesinden satın alabiliyorsunuz.

Sitede bulunan SATIN AL linkine bağlanarak güvenli ödeal sistemi üzerinden satış yapılıyor.

 

Gerekli işlemler yapıldıktan sonra, ürünler de devamındaki gün kargoya veriliyor.

 

 

 

Bu keyifli günün sonunda sürpriz pastamızı kestik. Çok güzeldi doğrusu. Ayrıca PALABS bizlere ürünlerinden oluşan şahane birer paket hediye etti. Harika sunumları ve nazik hediyeleri için Alper Bey ve Ceren Hanıma ve  bu özel davete katılan tüm  Blogger arkadaşlarıma teşekkür ederim.

 

 

trendyandfriendly

9 Comments

  1. Katıldığım en bilgilendirici ve keyifli lansmanlardan biriydi gerçekten. Çok keyif aldım! Güzel davetin için yeniden teşekkür ederim Nilgün’cüm, çok öptüm!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.