Ankara’lı Bloggerlar Ünlü MUA Mustafa Cebeci ile buluştu!

IMG_5479

21 Ağustos Pazar günü çok özel bir etkinlik gerçekleştirdik.

Ankara HiltonSa Oteli’nin evsahipliğinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizin konuğu Ünlü Makyaj Sanatçısı Mustafa Cebeci’ydi.  Kozmetik tutkunu Değerli Blogger arkadaşlarımızın da katılımıyla son derece eğlenceli saatler geçirdik.

IMG_5317

Mustafa Cebeci Ankara doğumlu bir makyaj sanatçısı. Mesleğine olan tutkusuyla, Türkiye’de aldığı eğitimlerin üzerine,  Paris’te Elyseesmarbeuf okullarında, İtalya ve Dubai’de makyaj ve cilt bakımı üzerine eğitimler almış. Ellements Magazine,Pressure Magazine,BeStyle Magazine,CosmopolitanSummur,Marieclair,SelectionSicky,xoxothemag,Adam in Town Magazine,Unspoken mag. gibi bir çok magazin ve moda dergilerin editorial çekimlerde makeup artist olarak yer almış.Kendisi dergi, katalog, klip, reklam, moda, tv lansmanların da çalışmalar yapmakta ve aynı zamanda çeşitli model ajansları ile işbirliği içerisinde. Birbirinden güzel çalışmalarını  instagram adresinden veya web sitesinden inceleyebilirsiniz. Bu yoğun iş temposuna rağmen bize de zaman ayırdı, kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 

IMG_4981

 

 

Etkinliğimiz öğleden sonra,  evsahibimiz  Ankara  HiltonSA’nın nefis kokteylerinin  ikramıyla başladı.

 

mustafacebeci

 

Ardından etkinliğimizin yapılacağı Toplantı Salonu’na geçtik.  HiltonSA, tam da adına yakışan kalitede,  nefis bir büfe ve sürpriz hediyeleriyle bizim için çok özel bir hazırlık yapmış ve farkını ortaya koymuş.

 

mustafacebeci2

 

Günboyu birbirinden güzel resimlerimizi  Sevgili Öznur (cikozzy) çekti. Emeğine sağlık!

 

mustafacebeci3

 

 

Mustafa Cebeci , konu olarak “Özel Gün Makyajı” seçmiş, güzel modeli Sevde hnm. ın yüzünde tüm aşamaları uygulamalı olarak gösterdi.  Cildi nemlendirerek başladığı  Özel Gün  Makyajının  püf noktalarını,  kaşlar, gözler, cilt ve dudak ile adım adım anlattı. Özellikle eyeliner  sürmenin incelikleri, takma kirpikler, tercih ettiği markalar, aydınlatıcılar, fırçalar gibi her adımda sorduğumuz onlarca sorumuza bıkmadan  tek tek cevap verdi:))  Normalda 25 dk.da biten bu makyaj, sorularımız sayesinde 2 saate yayıldı ! Biz hiç şikayetçi değildik tabii ki.  Bol bol fotoğraf ve video çekip, çalışkan öğrenciler gibi notlarımızı aldık !

 

mustafacebeci4

 

Makyaj sonlanıp,  öncesi ve sonrasını karşılaştırdığımızda , profesyonel bir  makyajın farkı çok net belliydi.

IMG_5469

 

Makyaj malzemelerini kurcalamayı da tabii ki ihmal etmedik 🙂

 

mustafacebeci5

 

Ardından eğlenceli zamanlar , bol bol resim çektik,  tatlı büfesinin tadını çıkardık !

 

IMG_5321

mustafacebeci6

 

Bu keyifli etkinliğimize konuk olmayı kabul ettiği için Sevgili Mustafa Cebeci’ye, bizleri şahane ağırlayan Ankara HiltonSA Oteli’ne, güzel modelimiz Sevde Hnm’a ve güzel resimlerimiz için Öznur’a ve  tabii ki etkinliğimize katılan Değerli Blogger/Instablogger  arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

 

IMG_5505

Bizi izlemeye devam edin 🙂

IMG_5157

Katılımcı blogger ve instablogger arkadaşlarımız:

http://www.gokkusagininustunde.com/

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

http://birvarimbiryokum.blogspot.com.tr/

https://iskandinavevim.wordpress.com

http://milaness.com/

http://hilalsfashionbeauty.blogspot.com.tr/

http://haticce.blogspot.com.tr/

Instagram: zesot

Instagram: tugcetanir

Instagram: madamstiletto

Instagram: birgultavsankayiran

trendyandfriendly

11 Comments

  1. Bu keyifli günü instagramdan merakla izlemiştim.Paylaştığın için teşekkür ederim canım.Hemen bakmak istiyorum Mustafa beyin sayfasına…

  2. Bu keyifli günü instagramdan merakla izlemiştim.Paylaştığın için teşekkür ederim canım.Hemen bakmak istiyorum Mustafa beyin sayfasına…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.