Ankara’lı Bloggerlar Ünlü Şef Özlem Mekik ile Buluştuk!

IMG-20150808-WA0001

8 Ağustos Cumartesi günü çok keyifli bir tanıtımdaydık.  Ünlü şef ve yemek yazarı  Özlem Mekik yeni kitabı “Özlem Mekik ile Günümüz Lezzetleri”ni  tanıtmak ve Ankara’lı Bloggerlar ile  tanışmak için  Ankara’daydı.

İstanbul’dan Tarçın Events –Fatma Yılmaz, Ankara’dan Sevgili Sibel Erzincan ve Tolunay Ersoy’un organizasyonuyla düzenlenen  keyifli etkinlik, yaz rehavetine girdiğimiz şu günlerde bizleri oldukça canlandırdı 🙂

WP_20150808_001

Etkinliğimiz Türkiye’nin  önemli lezzet mekanlarından Trilye Restoran’da gerçekleşti. Bugüne dek hep iş yemekleri için gittiğim Trilye Restoran’ın ilk defa bu kadar keyifle tadını çıkarabildim. Sahibi Süreyya Üzmez bey dünya çapında lezzetleriyle bize mükemmel evsahipliği yaptı, teşekkür ederiz.

WP_20150808_15_45_28_Pro

Ve  etkinliğimizin yıldızı, şefimiz Özlem Mekik !

Bazı insanları anlatmak yetmez, gerçekten tanımak lazım. Bir insan bu kadar sıcak, içten ve pozitif olabilir mi?  O güzel enerjisi konuşmaya başladığı ilk andan itibaren hepimize bulaştı. Önce kendisini, çalışmalarını, hedeflerini ve yeni kitabını anlattı bizlere. Sonra tek tek hepimizle sohbet etti, kitaplarımızı imzaladı.  Yemek tariflerinden aşka kadar herşeyi konuştuk. Zaman gerçekten su gibi aktı geçti. Biz Özlem hanım’ın güleryüzüne, sohbetine doyamadık. İlk fırsatta biz de onu ziyaret edeceğiz 🙂

WP_20150808_16_24_48_Pro

Etkinlik pastasız olmazdı elbette. Şahane pastamızı kestik, bol bol fotoğraf çektik.

WP_20150808_17_29_40_Pro

Etkinliğimizde birbirinden değerli sponsor firmalar da  bizi unutmamış ve çok zarif hediyeler göndermişler.

Grup İnoks’un bize özel hazırladığı “isim yazılı” Şef Bıçağıyla artık hepimiz kendi mutfağımızın şefiyiz!

Kalecik Un ve Pakmaya’nın  dolu dolu paketleri insanı sürekli birşeyler pişirmeye teşvik ediyor 🙂

Nefis Gurme ise aynı adı gibi nefis lezzetleriyle dolu bir tanışma paketi göndermiş. Bence ürünlerini mutlaka inceleyin.

özlemmeik

Son derece titizlikle hazırlanmış bu harika gün için başta değerli şefimiz Özlem Mekik’e ,  organizasyonda her detayı düşünen Tarçın Events ‘a,  Sibel Erzincan’a  ve  Tolunay Ersoy’a,  bize nefis lezzetleriyle evsahipliği yapan Trilye Restoran’ın tüm güleryüzlü ekibine  ve  Değerli Sponsorlarımıza çok teşekkür ederim.

Aşağıda bir kısmını paylaştığım etkinlik detaylarımızla ilgili instagram paylaşımlarımızı incelemek isterseniz hashtaglerimiz:

#ozlemmekikilegunumuzlezzetleri
#alfakitap
# tarcinevents
#tarcineventsozlemmekik
#ozlemmekik #tarcineventsozlemmekik
#trilyerestaurant #pakmaya
#grupinoks #pastacaddesi #tarcineventsankara #nefisgurme
#kalecikun #trilyefish

özlemmekik1

Bu etkinlikler  biraraya gelip sohbet etmek için harika bir fırsat oluyor!

Bu etkinlikte yaklaşık 50  blogger birlikteydik!

özlemmekik

Henüz Trilye Restoran’a gitmediyseniz bir fırsat yaratıp bu harika lezzetlerini denemenizi öneririm!

IMG-20150808-WA0002

Selfiesiz etkinlik olmaz, selfie Sibel’siz olmaz :))))

unnamed

 

 

IMG-20150810-WA0002

 

 

trendyandfriendly

27 Comments

  1. Kaderdaşım benim! Ben de Trilye’de ilk defa adam akıllı yemek yiyebildim, hep iş için gittiğimden genellikle ben yemeğe çalışırken tüm tabaklar değişmiş oluyordu 🙂 O gün çok kalabalık ve neşeli bir ekiptik ve bu neşenin kaynağında her daim güler yüzü ve pozitif enerjisiyle Şef Özlem Hanım, herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş olan Tarçın Events Fatma Hanım, Sibel Hanım ve Tolunay Hanım başta olmak üzere bizi çok güzel ağırlayan Trilye Restaurant vardı. Ankaramızı da unutmayıp bizi bu güzel etkinliğe davet ettikleri için senin aracılığınla bir kere daha herkese çok teşekkür ediyorum. Etkinliğin sonundaki hediye sürprizleri de bir o kadar güzeldi, sponsorlara da ayrı bir teşekkür göndereyim.
    Gün sonundaki amerikano kaçamağımız ise başlı başına apayrı bir eğlenceydi ama onun yeri burası değil 🙂 Öpüyorum kocaman! :*

  2. Çok güzel bir gün geçirdiğiniz instagram’a yansıyan karelerinizden belliydi.Bu arada hepinizi birarada görmek de iyi oldu 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.