Annagaspi Leke Açıcı Mineralli Fondöten

WP_20150710_15_53_26_Pro

Bugün sizlere bir süre önce Narecza tarafından denemem için  gönderilen  Annagaspi (Fondöten etkili SPF39) Leke Gidermeye Yardımcı Kök Hücre Kreminden bahsetmek istiyorum.

 

Bu markayı ilk kez duyduğum için denemeden önce biraz araştırdım.  AnnaGaspi bir Güney Kore markası. MayaPharma tarafından ülkemize getirilmiş. Dermokozmetik ve medikal estetik konularında derin çalışmalar yapan bir marka. (Hatta Koreli pop yıldızlarının çok tercih ettiği bir markaymış ama bu benim için bir artı değil :))

WP_20150710_15_57_48_Pro

Ürünümüz, adı çok janjanlı olsa da  bildiğimiz BB krem aslında.  Ancak uyguladığımızda cilt tonumuzu eşitleyerek nemlendirmesinin  yanısıra, hem SPF39 özelliğiyle güneş koruyucu  hem de düzenli kullanımla  cilt lekelerini açmayı vadediyor.

15 ml. lik bir tüp ambalajı var.  Bugüne kadar  denediğim bütün BB kremler açıldıktan bir süre sonra, hafiften grileşmeye başladığı için sonuna kadar bitirebildiğim bir BB krem olmadı. Bu nedenle bu büyüklükteki ambalaj hoşuma gitti.

 

WP_20150710_15_59_06_Pro

 

Ucu sivri bir tüpte olması ürünü kontrollü alabilmemizi sağlıyor.  Ben BB kremleri en rahat parmaklarımla uyguluyorum. Kapatıcılığı bir fondöten kadar yoğun değil ancak bildiğiniz  BB kremlerden daha kapatıcı. Zaten fondöten etkili diye belirtilmiş. Renk eşitlemesi konusunda oldukça başarılı.

 

WP_20150710_16_00_24_Pro

 

En hoşuma giden yönü ise sürdüğünüz anda cildinize verdiği canlı ve aydınlatıcı etki. Üstelik maske gibi durmuyor, çok doğal bir bitişi var.  Tüm BB kremlerin cildimize verdiği kadife hissini bu krem de veriyor tabii ki.  Kalıcılığı güzel. Sabah uyguladığım ürünle tüm  günü geçirebiliyorum.

 

WP_20150710_16_01_04_Pro

Açıklamalarında  zengin besleyici bir içeriği olduğu,  yeşil çay ekstresiyle cilt metabolizmasını güçlendirdiği  ve cilde canlı  ve yumuşak bir dokunuş kazandırdığı yazıyor. İçeriğindeki Nano-Bitkisel Arbutin  sayesinde güçlü bir leke giderici etkisi olduğu belirtilmiş. Ben güneşte deliren çillerim için aynı anda bir sürü leke giderici ürün kullandığımdan leke etkisi konusunda kesin bir şey söyleyemem ancak cildimi yumuşacık ve aydınlık yaptığı doğrudur.  Ayrıca  lazer tedavisi ve  peeling uygulamaları sonrasında da UV koruması sağladığı belirtilmiş.  Tüm cilt tipleri için uygun. Ancak maalesef mineral yağ , paraben, talc ve silikon içeriyor.

Bu ürünü Narecza’dan  33.25 TL.’ye  alabilirsiniz. Ayrıca markanın farklı pekçok ürününü de inceleyebilirsiniz.  Plasentalı maske ve serumları benim ilgi alanıma girdi bile :))

 

 

trendyandfriendly

18 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.