Atelier Rebul Pharmacy Vücut Koleksiyonu

Bu hafta #birürünüçyorum yazılarımızda seçtiğimiz marka Atelier Rebul oldu.

Bloğumun 10. yılını kutladığımız etkinliğimizde Atelier Rebul sponsor markalarımızdan biriydi. Bizlere Pharmacy Koleksiyonundan Deodorant ve El&Vücut Losyonu göndermişlerdi.

Pharmacy koleksiyonu, geleneksel eczacılık bilgi ve uzmanlığını, modern bilim yaklaşımıyla harmanlayarak oluşturdukları bir koleksiyon. Rebul’un eski arşivlerindeki formüllerinden ilham alınarak şifalı bitkiler kullanılmış. Toksik olmayan,  %90 ‘ın üzerinde doğal içerikler ve %100 doğal kokular ile formüle edilmiş. Koleksiyonda iki farklı seri var. Enerji veren Herbal serisi ve insanı yatıştıran De-Stress serisi. Bendeki ürünler De-Stress serisinden.

Lavanta ve nane uçucu yağları içeren bu seride vücut yağı, el ve vücut kremi, deodorant, sabun , oda spreyi ve araba kokusu gibi ürünler bulunuyor. Stresi azaltan, uykuya geçişi kolaylaştıran içeriğinden dolayı bu serinin gün sonunda kullanılması öneriliyor.

Gelelim denediğim ürünlerle ilgili yorumlarıma.

 

De-Stress Deodorant alüminyum tuzu içermeyen, gözenekleri tıkamadan cildin nefes almasını sağlayarak koruma yapmayı vaadeden bir deodorant. 100 ml. lik, koyu renkli plastik ambalajda geliyor.

 

 

Spreyli şişelerde genelde bir püskürtme sorunu olur. Ancak bu üründe güzel ayarlanmış, kontrollü püskürtme ile insanı ıslatmadan, yeterli miktarda sıkabilmenizi sağlıyor. Deo’yu  hem sıcak yaz günlerinde, hem de sporda kullandım. Terlemeyi engellemeden ter kokusunu önlemesini özellikle beğendim. Keşke içeriğinde alkoldenat ‘da bulunmasaydı.

 

 

Temiz cilde uyguladıktan sonra hafifçe kurumasını bekliyorum. Gün içinde  mis gibi rahatlatan kokusuyla kendimi iyi hissetmek istediğimde de tazeliyorum. Doğal içeriği ile ergenlik çağındaki gençlerde ve en hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

 

De-Stress El ve Vücut Losyonu ise  250 ml. lik yine koyu renkli plastik ambalajla geliyor. İçeriğinde gerçek Pre/Probiyotikler , Hindistan cevizi ve Shea gibi değerli yağlar bulunuyor.

 

Bu ürünü tüm aileniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. %100 doğal içeriğe sahip. Çok akıcı değil, aksine yoğun bir yapısı var. Bu da az miktarda ürünün yeterli gelmesini sağlıyor. Elleriniz ve vücudunuz tarafından kolayca emiliyor ve yumuşacık yapıyor. Nefis kokusu gayet kalıcı. Özellikle akşam banyodan sonra kullandığınızda, o nefis kokunun sizi gerçekten rahatlattığını hissediyorsunuz.

 

Atelier Rebul ürünlerine kendi mağazalarından ve online  sitelerinden ve  Sephora mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Sevgili İrem’in De_Stress serisi yorumlar için

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

Sevgili Gül’ün Herbal serisi yorumları için

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

okumanızı tavsiye ediyorum.

 

 

trendyandfriendly

6 Comments

  1. Doğal içerik en sevdiğimiz aslında. Fiyat açısından yüksek bir marka daha uygun olsa süper olurdu.

    • Haklısın canım ancak “gerçek organik ürün” içeriği maalesef pahalı. Aslında bu tarz ürünler daha etkili olduğundan az miktar yetiyor ve uzun süre kullanılabiliyor. Kampanyalarını fln takip etmek gerek. Yine de sonuç olarak herkes bu zamanda bütçesini düşünüyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.