ATELIER REBUL YOĞUN NEMLENDİRİCİ GECE BAKIM KREMİ

 

Atelier Rebul ürünlerini yorumlamaya devam ediyorum.

Bugünkü ürünüm  kuru ve nemsiz ciltler için Yoğun Nemlendirici Gece Bakım Kremi !

 

Bildiğiniz gibi cildimiz kendini gece biz uyurken onarıyor, yani aslında uyurken güzelleşiyoruz.  Gündüz kremleri cildimizi güneş, hava, stres, kirlilik gibi çevresel etkilere karşı korurken, gece kremleri yorulmuş cildimizi yeniden yapılandırır. Birini diğerinin yerine kullanamazsınız çünkü görevleri farklıdır.

 

Atelier Rebul Yoğun Nemlendirici Gece Bakım Kremi de cildimize tam bir yenilenme, besleme ve sıkılaştırma sağlamak üzere formüle edilmiş.  Özel bitki kompleksleriyle cildi nemlendirmeyi, yağ kompleksleriyle de ince çizgileri azaltmayı hedeflemiş. Kuru ciltlerin dostu  Hyaluronik Asit ve Aloe Vera ile cildin kuruluğunun kontrol edilmesini, A vitamini ve Qenzim Q10 ile antioksidan desteği sağlanıyor.

 

Pompalı şişesiyle gayet hijyenik bir kullanım sunuyor. Çok hafif, temiz bir kokusu var. Yapısı yoğun olduğundan az miktarda ürün tüm yüzünüze ve boynunuza yeterli geliyor. Ancak bu yoğunluk gözenekleri tıkayacak kadar değil. Kullandığım süre boyunca herhangi bir sivilce sorunu yaşamadım. Akşamları cildimi önce Yoğun Nemlendirici Temizleme köpüğü ile yıkıyorum. Üstüne Hydra Elixir Nem Serumu‘mu sürüyorum. En son adım olarak da Yoğun Nemlendirici Gece Bakım Kremini uyguluyorum.

Gece güzel bir uyku sonrası sabah  dinlenmiş, canlanmış yumuşacık bir ciltle uyanıyorum.

 

Bu güzel ürünleri deneme fırsatı verdikleri için Atelier Rebul‘e çok teşekkür ederim.

 

trendyandfriendly

12 Comments

  1. Cildim müthiş kuru olduğu için tam benlik. Bu markayı da sayende tanıdım. Teşekkürler canım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.