Avene Ürünleri !

 

Avene markası 1736 yılında kurulan ve adını Fransa’ nın güneyinde bulunan LanguedocRoussillon bölgesinde ormanın içerisinde doğal kaynak sularının etrafında bulunan bir yerden almıştır. Kurucusu PierFabredir. Böylesine güzel ve doğal bir yerden ilham alarak ürünlerini oluşturan Avene geniş ürün yelpazesi ve doğallığıyla sizi etkileyebilir. Bulunduğu bölgede yer alan zengin mineraller sayesinde dermatolojide önder olarak kabul edilen Jean-Louis Alibert tarafından da desteklenmektedir.

Bir rivayete göre 1871 yılında Chicago’da yaşanan büyük yangında yanan yaralıların ciltlerini iyileştirmek için Avene markası ürünlerinin ihracatını Chicago’ya yapmıştır. Günümüzde dermokozmetik markalarda en üst sıralarda yer almaktadır. Avene markası termal su ile zenginleştirilmiş ürünler ve uzmanlar tarafından son teknolojiler kullanılarak üretilen bir markadır. Çok bilinen ve kullanılan aynı zamanda geniş ürün yelpazesine de sahip olan bu marka doğallığı ile sizi etkileyebilir.

Avene dermokozmetik firması uzun yıllardır bu alanda markalaşmaktadır. 1736 yılında Fransa da bulunan bir köyde çıkardığı şifalı suları ile başlamıştır. Markanın hemen hemen tüm ürünlerinde bu şifalı sular kullanır ve cildiniz için son derece sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Fransa da bulunan laboratuarları ile uzman dermatologların üretimi ile üstün başarı sağlamasına yardımcı olmaktadır. Dermatolojik olarak birçok testten geçen bu ürünü güvenle kullanmanız mümkün. Kaliteli ve aynı zamanda uzman insanlar tarafından son teknolojiler kullanılarak üretilen bir markadır.

Avene markasının farklı cilt sorunlarına karşı farklı ürünler sunmaktadır. Bunlardan ilk seri; Avene Antirougeurs serisidir. Bu seride kızarıklık ve kılcal damar görünümünü düzgünleştirmeye ve azaltmaya yardımcı olan ürünler bulunmaktadır. İçerisinde kremler bulunan bir seridir. Bir diğer seri olan Avene CleananceExpertserisi, akne ve sivilceye meyilli ve bu problemi yaşayan, karma ve yağlı ciltlere özel bakım sağlayan özel bir seridir. İçerisinde nemlendiriciler, temizleyiciler yer almaktadır. Bu ürünler cildinizi derinlemesine beslerken aynı zamanda sivilce ve akne oluşumuna karşı korumada yardımcı olur.

Bir diğer seri olan Physiolift serisi hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. İçerisinde anti-aging bakım ürünleri, kremler bulunmaktadır. Tolerance Extreme serisi ise hassas ve tolerans seviyesi düşük ciltler için, Cicalfate ve Coldcream serisi, hassas ciltler için Xeracalm serisi ve Trixera serisi veürünleri serisi olarak sayabiliriz. Ayrıca güneş kremleri konusunda oldukça başarılı olan bir markadır. Avene güneş koruyucu krem ile cildinizi güneşin zararlı etkenlerinden korumaya yardımcı olur. Yüksek koruma içeriği ile sizi güneşin zararlı etkenlerinden korumaya yardımcı olur. Hassas ciltleri korumaya yardımcı olur aynı zamanda nemlendirme sağlar.

Ayrıca markanın birçok kategoride farklı ürünleri de bulunmaktadır. Güçlü makyaj temizleyicileri, sivilceye karşı korumada etkili kremleri, cilt bakım kremleri ve günlük nemlendiriciler gibi. Yıllardır bilinen ve uzmanlaşan bir marka olan Avene markası bize bakım konusunda uzman deneyimler sunuyor. Günlük nemlendiricileri cildi beslemek ve nemlendirmek için geliştirilmiştir. Cilt tonunu eşitlemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. İçeriğindeki termal su cildi derinlemesine beslerken aynı zamanda daha sağlıklı daha genç ve daha parlak bir cilde sahip olmamıza yardımcı olur. Avene markası Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de de çokça rağbet gören bir markadır ve çokça kullanılmaktadır. Özellikle pratik ve yaratıcı ambalajları ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda kullanıcılarına oldukça önem veren ve kaliteli ürünler üretmeye çalışan aynı zamanda uygun fiyatı ve kaliteli ürünleri ile oldukça fazla tercih edilen bir marka olmaya devam etmektedir.

Tüm bu ürünleri Nar Ecza dan indirimli olarak satın almak mümkün.

trendyandfriendly

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.