AVON Advance Techniques Saç Serumları

 

Bu hafta #birürünüçyorum da Avon Advance Techniques Saç Serumları var.   Avon’un yeni eklenen ürünlerle genişleyen “saç bakım ürünleri” grubunda,  bence en gözde ürün  saç bakım serumları. Bu yazımızda Argan Yağlı Besleyici Saç Serumu ile Parlak Görünüm Veren Saç Serumunu inceliyoruz.

 

 

Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumu

Uygulandığı anda saçları pürüzsüz  ve yumuşacık hissettiren bu serumu çoğumuz kullanmıştır. Özellikle benim gibi kuru saçlara sahipseniz, krem+maske+serum üçlüsü vazgeçilmez ürünleriniz olur.  Avon’un bu durulanmayan serumu ilk kullanımda bile saçları yumuşacık yapıyor.  Yıkadıktan sonra tüm saç boyuma ürünü yediriyorum. Hem mis gibi kokuyor, hem de saçlarımı yumuşacık ve pürüzsüz yapıyor. Isıl işlem öncesi gerekli korumayı da sağlıyor. Herhangi bir ağırlık hissi vermiyor.  Şişesi minik gibi görünse de oldukça bereketli. Ben oldukça uzun saçlarıma her banyo sonrası 2-3 pompa ürün kullanıyorum.  Özellikle  kuru/cansız/boyalı  saçlara  öneriyorum.

 

Donuk Saçlar için Parlak Görünüm Veren Saç Serumu

Bu serumu ilk kez kullandım. Açıklamasında özellikle matlaşmış saçlar için %100e kadar parlak görünüm sağlamaya yardımcı olduğu belirtilmiş. Saç tellerini sararak ayna gibi bir yüzey oluşturmayı, bu şekilde saçları parlak ve ışıltılı göstermeyi hedefliyor.  Bu tarz ürünler genelde saçları  yağlanmış gibi gösterir ve ağırlaştırır. Bu serum yine kontrollü kullanımla yumuşak ve ışıltılı, canlı saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Özellikle düz fön kullanmayı seviyorsanız, son dokunuş olarak çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Mis kokusundan bahsetmeden geçmeyelim.  Özellikle boya işlemleriyle donuklaşmış saçlarınız varsa aradığınız serum bu olabilir.

Denemek isteyenler veya deneyip memnun kalanlar için bu serumlar bu ay  %50 indirimle oldukça uygun fiyata geliyor.

Bu serumlarla ilgili İrem’in yorumları için

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

 Gül’ün yorumları için

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

trendyandfriendly

4 Comments

  1. Arganlı serumu yıllardır severek kullanıyorum zaten. Ultimate Shine serum da fena değilmiş 🙂

  2. benim favorim parlaklık veren serum uzun zamandır kullanıyorum ve saçımda ağırlık yapmayan 1- 2 serumdan biridir kendisi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.