Avon Blush & Glow Palet

 

 

Bu hafta #birürünüçyorum da yepyeni bir paleti incelemeye alıyoruz. Allık, bronzlaştırıcı ve aydınlatıcıyı tek bir palette buluşturan  Avon Blush & Glow  Yüz Paleti .

 

 

Palette 2 renk allık, 2 renk bronzer ve 2 renk aydınlatıcı bulunuyor. Bize gönderilen açık tonlardaki  Light to Medium paleti. Bir de daha koyu tonlardan oluşan Medium to Deep paleti var.

Sert karton ambalajında, kapağında kocaman aynasıyla oldukça kullanışlı. Bir maskara ve ruj  desteğiyle  tüm makyajınızı kurtarabilecek bir palet. Tozutma sorunu var ama benim için bu önemli değil.

 

 

Sol taraftaki açık renklerin pigmentasyonu diğerlerine göre daha az. Bu taraftaki allık ve bronzlaştırıcı tamamen mat. Beyaz tenlerde naturel bir görünüm için yeterli. Sağ taraftaki daha koyu tonlar ise daha yoğun pigmentasyona  sahip. Sağ alttaki bronzer metalik ışıltılı.  Ortada ise iki farklı aydınlatıcı var. Üsttesi şampanya  alttaki altın tonlarda. Her iki tondaki aydınlatıcı da sim sim durmayan gayet başarılı renkler.

 

 

 

Paletteki tüm renkleri tek başına kullanabileceğiniz gibi karıştırarak farklı tonlar da elde edebiliyorsunuz. Benim gibi çok pembe pembe allık sevmiyorsanız  iki açık rengin karışımı güzel sonuç veriyor. Ben alttaki iki bronzer tonunu far olarak da denedim. Siyah eyeliner veya kobalt mavi kalemlerle çok güzel sonuç verdiğini söyleyebilirim.

 

 

Bu sene tatile gidemedik ama 2021 için çok ümitliyim. Bu palet tek başına tüm tatil makyajım için yeterli gelecektir. Bu ay katalogda indirimli olarak 99.99 TL. ye alabilirsiniz. Eğer bu tarz çok amaçlı bir palete ihtiyacınız varsa bence kaçırmayın. Benim severek kullandığım bu palet için bakalım ekibimizin yorumları neler olmuş.

  İrem’in yorumları  için

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

Gül’ün yorumları için

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

trendyandfriendly

4 Comments

  1. ben 2 pembe allık hariç sevdim paleti onların yerine allıklardan biri şeftali tonlu olsaydı süper olacaktı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.