Avon Elixirs of Love Koleksiyonundan First Date of Turkish Rose!

 

Bugün #birürünüçyorum yazımızda Avon’un yepyeni parfüm koleksiyonu Elixirs of Love var.

“Aşkınızı anlatın” sloganıyla çıkan ve en romantik çiçek özleriyle hazırlanan bu seride 3 parfüm var.  Bizim seçtiğimiz parfüm tabii ki “Türk” güllerinin kokusunu taşıyan First Date of Turkish Rose !

üst notalar bergamut, yabani çilek, damask eriği

orta notalar Şam gülü, manolya, şakayık

temel notalar sandal ağacı , vanilya, misk

 

Bu parfümü katalogda gördüğümden beri denemeyi çok istiyordum.  30 ml. lik sade ve şık bir  cam şişede sunuluyor. Çantada rahatça taşınabilecek boyutta. Gül kokusu parfümde pek sevdiğim bir koku değildir aslında. Biraz iç bayıltıcı gelir bana. Ancak bu parfümün içeriğinde bulunan “Türk Gülü” hafif meyvemsi ve tatlı kokusuyla oldukça yumuşak ve romantik bir koku. Klasik parfüm sevenler daha çok beğenir.

 

 

Avon son zamanlarda çıkardığı özel seri parfümlerde kalıcılık konusunda oldukça başarılı. Bu parfümde de beni yanıltmadı. Uzun süre tazeleme ihtiyacı hissetmeden tenimde kaldı.

 

 

K8 Temmuz kataloğunda indirimli olarak 93,00 TL. ye satışa sunulmuş. Avon temsilcisiyseniz çok daha uygun fiyata alabilirsiniz. Romantik, feminen kokuları sevenlere rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Sevgili İrem’in  yorumlarını okumak için

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

Sevgili Gül’ün yorumlarını okumak için

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

trendyandfriendly

4 Comments

  1. bu koku iç bayan bir gül kokusu değil o yüzden çok sevdim hatta benim için favori yasemin kokumun önüne geçti şu an:-))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.