Avon Jel Parfümleri !

 

 

Bugün #birürünüçyorum ekibi olarak,  Avon’un yeni nesil lüks parfüm koleksiyonuna yeni katılan farklı bir parfüm serisini yorumladık.  Avon’un  yepyeni bir tasarımla bizlerle buluşturduğu ilk jel parfümleri : Today Eternal ve Attraction Addicted !

 

 

Today Eternal bargamot, manolya ve sandal ağacı kokularını barındırıyor.

Attraction Addicted  içeriğinde ise yasemin, kuş üzümü ve paçuli bulunuyor.

 

 

Şişe tasarımları oldukça gözalıcı. Cam altlıklar üstüne oturtulmuş damla formlu kapsüller  altın rengi  kapaklarıyla oldukça şık.  Today Eternal kare şeklinde dizayn edilmiş bir cam altlıkla, Attraction Addicted  ise spiral formda bir cam altlıkla geliyor.  İçindeki parfümler bitse bile şık şişelerini makyaj masanızdan kaldırmak istemeyeceksiniz. Hatta ben cam altlıkları tealight olarak kullanmayı düşünüyorum 🙂

 

 

Patentli bir teknoloji ile hazırlanan bu parfümler konsantre esanslar içeriyor. Bu şekilde tek bir damlası uzun süre kalıcılığını koruyor. Kapsülü çıkarıp kapaktaki pompaya bastığınızda jel damla damla çıkıyor. Boyun, bilek gibi nabız noktalarına parfüm jeli sürebilirsiniz. Bir şişede 200 damla jel parfüm bulunuyor.

İki parfümü de sevdim ancak  benim tenime daha çok yakışan Attraction Addicted oldu. Bütün gün tazelemeden kaldı diyemeyeceğim ama 3-4 saat etkisini korudu. Cildim çok kuru olduğundan bu benim için iyi bir süre.

Hem kendiniz için, hem de parfümseven yakınlarınıza şık ve farklı bir hediye alternatifi olabilir.

Bu parfümlerle ilgili Sevgili Gül’ün   yorumlarını  okumak için

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

Sevgili İrem’in  yorumları için

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

trendyandfriendly

6 Comments

  1. today eternal favorim :-)) parfümün tasarımına ayrıca bayıldım tabi..

  2. Ben de Attraction’ ı daha çok sevdim. En çok da sunumunu sevdim 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.