Avon Power Stay Ailesinin yeni ürünleri !

 

Avon  Power Stay ailesini yepyeni ürünlerle genişletti. Biz de #birürünüçyorum yazılarımızda bu hafta bu ürünleri inceliyoruz.

 

 

Bu seriden ilk denediğim ürün 50 spf güneş koruması da içeren Urban fondöten. Ürünün açıklamasına göre güneş korumasının yanısıra içeriğinde A+E ve C vitaminleriyle geliştirilmiş Climakompleks bulunuyor. Antioksidan içeriği cildi yaşlanma etkilerine karşı koruyor. 24 saat nemlendirme etkisiyle cildinizden temizlediğinizde bile verdiği bakımlı his devam ediyor.

 

 

Avon’un ten grubunda genellikle  renk problemi yaşıyorum. En açık renkleri bile bazen bana koyu gelebiliyor. Bu ürünün 4 farklı rengi var. Bendeki light-medium rengi. Yapısı oldukça ince, kapatıcılığı da hafif/orta  olduğundan cildime  kolay uyum sağladı. Tamamen mat değil, içinde mikro ışıltılar var. Bu da güzel bir aydınlık efekti yaratıyor. Nemlendirme özelliğinden dolayı ciltte yumuşak bir his veriyor. Ancak çok kuru ciltli olduğum için yine de altına iyi bir nemlendirici istiyor. “Temizlendikten sonra verdiği bakımlı his” konusunda ise hiç yorum yapamayacağım, çünkü makyajımı kat kat temizlediğim için hiçbir ürünün kalıcı bir his bırakması mümkün değil.

 

 

Güneş koruması ve nemlendirme özelliği ile cildi koruyan,  ışıltılı, hafif bir ten ürünü isteyenlerin seveceği Avon Urban 50SPF+ fondöteni bu ay deneme fiyatıyla  27,99 TL ya satın alabilirsiniz.

 

 

Sırada en sevdiğim makyaj malzemelerinden biri olan Avon Power Stay Rujlar var.  Avon rujları (1-2 seri hariç) çok seviyorum. Power Stay serisi tam sonbahar/kış konseptine uygun 10 farklı renk içeriyor. Bendeki renkler nefis bir kırmızı olan Constant Cherry  ve  kahve/bordo tonunda Memorable Mauve.

 

 

 

Damla şeklinde ucuyla kolayca sürülüyor, oldukça kalıcı. Buna karşılık dudakları kurutmuyor. Yarı mat bitişiyle hafif ve kadifemsi bir doku yaratıyor.

 

Bu rujlarla ilgili gördüğüm tek olumsuz nokta ambalajları oldu. Asansörlü yapısı tam oturmuyor ve biraz fazla açarsanız ruj ambalajından kolayca düşebiliyor. Bu nedenle dikkatli olmak lazım.

Power Stay  rujların da bu ay deneme fiyatı 29,99 TL.

Bu seriden son ürünümüz Glimmerstick Asansörlü Göz kalemi. Glimmerstick 30. yıla özel Işıltılı Özel bir seri çıkarmışlar. Altın ışıltılar içeren 4 farklı rengi var. Bendeki Rose Gold rengi.

Asansörlü olması nedeniyle kalemtraş gerektirmeyen bu kalemlerin klasik renklerini zaten severek kullanıyordum.

 

Kolayca sürülebilen suya dayanıklı bu  kalemler oldukça kalıcı. Kısa sürede sabitleniyor ve gün içinde akma dağılma yapmıyor. Göz makyajınıza gözalıcı bir ışıltı katmak isterseniz bu kalemleri deneyebilirsiniz. Bunlar fazla ışıltılı geldiyse glimmerstick serisinin klasik renklerine de mutlaka bir bakın derim. Renkleri ve yapıları gerçekten güzel.

Glimmerstick göz kalemlerini bu ay deneme fiyatıyla 19,99 TL alabilirsiniz.

 

Bu ürünlerle ilgili İrem’in yorumlarını

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

Gül’ün yorumlarını

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

sitelerinden  okuyabilirsiniz.

 

 

trendyandfriendly

3 Comments

  1. Rujları çok beğendim. Glimmerstick’leri zaten biliyoruz. Fondötenin hafif yapısını beğendim, kapatıcılığı biraz daha yoğun olsa daha iyi olabilirmiş 🙂

  2. fondötenin verdiği aydınlık hava harika çok hoşuma gitti pudra bile sürsem bozulmuyor .. glimmer kalemler ise favorim zaten bütün seriyi toplayacağım sanırım :-)) rujların yapısını da sevdim ben..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.