Avon Yeni Parfümler !

 

Bence Avon ‘un en iddialı ve başarılı olduğu ürünlerin  başında parfümler geliyor.  Bu ay da kataloga birbirinden güzel yeni parfümler eklendi. Biz de #birürünüçyorum yazılarımızda bunlardan  ikisini incelemeye aldık.

İlk parfümümüz Little Black Dress serisine  katılan 3 yeni kokudan Little Black Dress Glam Night!

 

Little Black Dress,  Avon markasını bilen her kadının  denediği, oldukça sevilen klasiklerinden biridir. Bu ay bu seriye 3 iddialı koku eklendi. Glam Night (oryantal/çiçeksi)  , Sunset Soiree (oryantal /çiçeksi)  ve Midnight Party (oryantal/meyvemsi).

Little Black Dress Glam Night  mandalina, yasemin ve amber  notaları barındıran oryantal/çiçeksi bir parfüm. Oryantal kokuları çok sevmesem de çiçek notaları işin içine girince günlük olarak severek kullandığım bir koku ortaya çıkmış. Avon parfümlerinin kalıcılıkları gün geçtikçe daha iyi olmaya başladı. Bu parfüm de klasik olana göre daha kalıcı. “Glam” adına uygun olarak şık bir şişede sunulmuş.  Kış aylarına uygun, feminen bir parfüm olmuş. Bu ay  %50 indirimle 74,99 TL. ye satın alabilirsiniz.

 

 

İkinci parfümümüz ise Pur Blanca serisinden. Bu seride daha önce çiçek kokuları barındıran Pur Blanca Klasik  ve çiçek/meyve kokuları barındıran Pur Blanca Harmony vardı. Doğrusunu söylemek gerekirse bunlar benim için çok vazgeçilmez kokular değildi. Ancak bu ay aileye katılan Pur Blanca Essence tam anlamıyla bayıldığım bir parfüm oldu. Tam sevdiğim gibi çiçeksi/pudramsı tertemiz bir koku. İçinde altın gardenya, kaşmir ve tiare çiçeği bulunuyor. Tiare çiçeği çok sevdiğim Monoi yağının ana maddesi. Bu da parfümü aşırı  sevme nedenim olabilir. Kalıcılığı da diğerlerine göre daha yüksek. Bu ay  %50 indirimle 66,99 TL. ye satın alabilirsiniz.

İki parfümü de severek kullanıyoram ama  aralarından favorim kesinlikle Pur Blanca Essence oldu. Bakalım ekibimizin bu parfümlerle ilgili düşünceleri neler?

Gül’ün yorumları

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

İrem’in yorumları  için

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

trendyandfriendly

4 Comments

  1. pur blanca’nın tiare çiçeği kokusuna bayıldım bilirsin o koku favorimdir zaten :-)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.