Beaulis Wonders of Turkey – CAPPADOCIA Far Paleti

 

Gratis’lerde satılan Beaulis markası uygun fiyatlı ve çoğu iyi performanslı ürünleriyle birçoğumuzun sevdiği markalar arasına girdi. Yeni yıl öncesi çıkardığı Wonders of Turkey koleksiyonuyla da kalbimizi kazandı. Koleksiyonda  dünyaca bilinen tarihi ve doğal güzelliklerimiz Cappadocia, Pamukkale ve Göbeklitepe adında 3 farklı far paleti bulunuyor.  #birürünüçyorum ekibi olarak seçimimizi CAPPADOCIA ‘dan yana kullanıp , birlikte yorumlayalım dedik.

 

 

Bu palet,  isminden de  anlaşılacağı gibi,  Kapadokya’nın rengarenk balon manzaralarından ilham alınarak tasarlanmış,  14 far ve 1 allıktan oluşuyor.  3 palet içinde en çok far bulunan palet Cappadocia.  Karton ambalaja balon tasarımıyla yerleştirilmiş farlar, hem mat hem de ışıltılı renklerden oluşuyor.

 

 

Özellikle ortada bulunan marble desenli ışıltılı renkler palette ilk gözüme çarpanlar  oldu.

 

 

Mat renkler arasında açık baz  renkleri ve geçiş tonları bulunması hoşuma gitti. Pigmentasyonları orta derecede.

Açık ışıltılı tonların pigmentasyonu az. Fırçayla uygulandığında iyi sonuç vermiyor. Elinizle veya ıslak fırça ile uyguladığınızda ise rengi tam olarak gösteriyor.

 

 

Koyu ışıltılı tonlar ise gayet güzel renk veriyor. Özellikle ortadaki ışıltılı renkler baz ile veya ıslak fırça ile kullanımda gerçekten patlıyor. Farların çoğunda dökülme problemi var. Bu nedenle altına bir baz kullanmak gerekli.

 

 

 

Ortadaki allık ise en çok kullandığım şeftali tonlarda. Oldukça pigmentli, rengini veren bir allık, azar azar uygulamakta fayda var. Tozutma sorunu var ama çok sorun etmiyorum.

 

 

Sonuç olarak  hem tasarımıyla, hem renkleriyle benim severek kullandığım, fiyatıyla da çok uyguna sahip olduğum,  eğlenceli bir palet oldu.

Bakalım ekibin yorumları nasıl?

İrem’in yorumları için

http://audreyinsekerleri.blogspot.com/

 Gül’ün yorumları için

http://www.buraliolmayanlarlokali.com/

sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

trendyandfriendly

4 Comments

  1. Fiyatına göre oldukça başarılı buldum bu paleti. Renkler de tam bizlik 🙂

  2. uygun fiyatı düşünülünce mermer desenli farların performansını görmezden geliyorum artık :-))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.