Bebek gibi bir cilt için BEBAK

Bildiğiniz gibi her gün cilt bakımında “mucize” içerikli ürünler keşfediliyor. Hangi birini alacağımızı şaşırıyor,  bazen bol sıfırlı fiyatlarla bu ürünleri alıyor ancak istediğimiz sonuca ulaşamıyoruz. Annelerimizin, anneannelerimizin ciltlerine bakıp neden diye soruyoruz.
İşte BEBAK neredeyse 100 yıllık başarısını bu sorunun cevabında gizliyor. Yıllardır içeriğini ve hatta ambalajını bile değiştirmeden aynı kaliteyle bizlere ürünlerini sunuyor.


Müşteri memnuniyetine önem veren ve Blogger dostu olan BEBAK, etkinliklerde de bizleri yanlız bırakmıyor.

En son Sevgili Canan’ın düzenlediği etkinlikte BEBAK Ankara Temsilcisi Naciye hnm bizlerle birlikteydi, hem ürünleri tanıttı hem de kendi elleriyle hazırladığı BEBAK sepetlerini hediye etti. Böylece daha önce kullandığım Acı Badem Sütü’ne  ilave olarak farklı ürünlerini de deneme fırsatı bulmuş oldum.

 

Makyaj Temizleme Sütü

İçeriğinde Acı Badem Yağı bulunan makyaj temizleme sütü  suya dayanıklı makyajı bile kolayca çıkarıyor, aynı zamanda cildi besleyip nemlendiriyor. Tüm cilt tipleri için uygun. Tek ürünle hem temizlik hem nemlendirme isteyenler için ideal 🙂 Benim özellikle tatillerde çok işime yarıyor.

Bademli El ve Vücut Kremi

İçeriğinde Badem Özü ve  Badem Yağı’yla birlikte ve E vitamini de bulunuyor. Bu sayede  yoğun besleyici ve nemlendirici özelliğe sahip.  Cildi hem nemlendiriyor,hem yoğun bakım sağlıyor,  kadife gibi yumuşak ve taze bir cilde sahip olmamıza yardımcı oluyor.Tüm cilt tipleri için uygundur.
Zeytinyağlı El ve Vücut Nemlendirici Krem
Birleşimde bulunan zeytinyağı özüyle  yaşlanma eğiliminde olan cildi nemlendirip besliyor ve cildimizin gençe ve bakımlı görünümünün korunmasına yardımcı oluyor.
Göz ve Dudak Makyaj Temizleyici
 
Genelde bu tarz iki fazlı ürünlerin bıraktığı yağlı hissi sevmiyorum. Ancak yoğun ve suya dayanıklı makyajlar için  ihtiyaç duyuyorum. Bu ürünün  içeriğinde de  papatya özü bulunmakta Tüm ciltler için uygun..
Deneyip memnun kaldığım ürünler bunlar. Henüz denemeye fırsat bulamadığım  Havuç ve Kakao özlü kremleri oldukça merak ediyorum. Sizin BEBAK ürünleriyle ilgili yorumlarınızı da duymak isterim 🙂

admin

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.