Beyond Intensive Ampoule Propolis Maske

IMG_5052

Birkaç hafta önce Beyond ‘dan, içinde yeni ürünlerinin bulunduğu çok tatlı bir paket almıştım*. Bayram tatilinde ürünleri deneme fırsatım oldu artık sizlerle paylaşabilirim.

Beyond ile ilgili daha önce burada bir tanıtım yazısı yazmıştım.  Sevgili Başak sayesinde ilk kez tanıştığım marka, çevre ve hayvan dostu olmasıyla, parabensiz içeriğiyle ve  renkli ambalajlarıyla kalbimi kazandı.

IMG_5622

Gönderilen maskeler arasından ilk tercihim Intensive Ampoule serisinden PROPOLIS maskesi oldu.

 

 

IMG_5624

 

Kağıt maske şeklinde olan ürünü, temizlenmiş ve toniklenmiş cildime yerleştirip 15-20 dakika kadar bekledim.  Sonrasında maskeyi çıkarıp kalan serumu hafifçe masaj yaparak yüzüme, boynuma ve dekolte bölgeme yedirdim.

 

IMG_5625

korkmayın benim :))))

 

Maske, içeriğinde bulunan zengin propolis sayesinde cildimizi besleyerek  daha dolgun ve sıkı bir görünüm  vaadediyor. En iyi sonuç için haftada iki kez kullanılması tavsiye edilmiş. Ben ilk kullanımda bile cildimi yağlı his bırakmadan gayet güzel nemlendirdiğini ve yumuşacık yaptığını  ve aydınlattığını söyleyebilirim.  Cildim mevsim geçişlerinde fazlasıyla kuruyor. Buna rağmen günboyu tekrar nemlendirici  sürme ihtiyacı duymadım.  Tek kullanımlık maskeler de genellikle  bir kerede sonuç alınmaz, ancak bu güzel yumuşak ve nemli  his yüzünden maske tekrar alınacaklar listeme girdi bile.

 

Beyond  mağazaları  Ankara Ankamall,  İstanbul Forum ve Kayseri Forum’da  bulunuyor. Internet üzerinden de kendi satış siteleri  var  veya  n11.com ‘dan ulaşabilirsiniz!

Sizin denediğiniz ürünler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum!

 

*ürünler firma tarafından denemem için yollanmıştır, objektif yorumlarımı içerir.

trendyandfriendly

10 Comments

  1. Nilgün’cüm, ben de bu Intensive Ampoule maskelerin E vitaminli canlandırıcı olanı ile Hyaluronik Asitli yoğun nemlendirici olanını denedim. E vitaminli olan da fena değil, ama hyaluronik asitli olan aynen bu anlattığın gibi bir harika! Ben genelde gece yatmadan bir süre önce uyguluyorum ki cildim gece boyunca o maskenin içeriğini iyice emsin. Acil durum maskesi yaptığım bu intensive ampoule serisini eve depolayıp özellikle mevsim geçişlerinde ve kış ayları boyunca sık sık kullanmayı düşünüyorum ^_^ sevgiler!!

    • Hyaluronik asitliden mutlaka deneyeceğim. Ben de paketin içinde kalan serumu gece yatarken tekrar uyguladım. Ertesi güne yumuşacık uyandım. Belli ki bunları kür halinde uygulayacağız. Teşekkürler canım!

  2. Nilgün ‘cüm mutlulukla kullan.Geçtiğimiz günlerde burada bir AVM’de mağaza açmış olduklarını gördüm markanın.İlk fırsatta ziyaret edeceğim.
    Sevgiler

  3. İstanbul Forum’a gidebilsem alırdım ama o kadar ters ki bana .. :-(( anadolu yakasına açılması lazım bence .-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.