BISCOTTI mia !!!!!

Ankara’da son yıllarda nefis butik cafeler açıldı. Bence bunların içinde en güzeli BISCOTTI Mia ! Damak çatlatan lezzetleri, sıcacık ortamı, farklı konseptiyle sanki Avrupa’daki şık cafelerden birindeymiş gibi hissediyorsunuz. Güzel sahibeleri ve güleryüzlü personeli, sizi kendi evinizdeymiş gibi rahat ettiriyor, saatlerin nasıl geçtiğini anlamadan sevimli ortamın keyfini çıkartıyorsunuz. Bana göre tek olumsuz yanı birbirinden lezzetli çeşitlerden hangisini tatmak istediğinize karar verememek 🙂

BiscottiMia’da ürünlerin tamamı doğal ve katkısız olarak günlük hazırlanıyor. Kişiye özel hazırlanan pastaları, lezzetli sandviçleri, kişleri, tatlıları, kısacası tüm ürünleri nefis. Ayrıca özel davetleriniz için catering hizmeti de veriliyor. Belçika çikolatalarıyla hazırlanan Chef Lola’s butik çikolatalarını ise anlatmak yetmez kesinlikle denemeniz lazım. Bu leziz çikolataları da yine kişiye özel hazırlayabiliyorlar.

Belirli aralıklarla atölye çalışmaları da yapılıyor. Ünlü şeflerden ister Dünya mutfaklarını, ister çikolata yapımını, ister pasta süslemeyi öğrenebiliyorsunuz.


Ben daha fazla anlatmıyorum, gidin tadın yorumu kendiniz yapın…şimdiden afiyet olsun:)

admin

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.