Bobbi Brown alışverişim:BB Skin Foundation SPF15

Uzun zamandır öyle acaip bir tempoda çalışıyorum ki, bırakın yeni ürünler deneyip tanıtmayı, neredeyse aynaya bakmaya bile vakit bulamıyorum. Normalde kardan kıştan nefret etmeme rağmen, bu sene kar yağsın diye dua etmeye başladım. Yollar kapansın, uçaklar kalkmasın, herkes evinde otursun, hatta mümkünse bir süre cep telefonları da çalışmasın..
Böyle tipili, bol kar yağışlı bir günde mesaiyi erken bitirip insanları eve yolladıklarında ben soluğu AVM’lerde aldım ve zincirinden boşalmış gibi ne bulsam saldırdım. Aldıklarımın hepsini  deneyebilecek vakit bulur muyum bilmiyorum ama bir yerden başlamak lazım 🙂

Uzun süredir C.Dior fondötenlerini kullanıyordum. Bir şikayetim de yoktu ancak, yeni bir marka denemek istedim. Bobbi Brown’ın bugüne kadar sadece  far ve rujlarını kullandığımı farkettim. Eksiklerimi bu markadan tamamladım.
Skin Foundation SPF15, kolay uygulanan, likit yapıda,  nemlendiren ve doğan görünüm veren hafif kapatıcı bir fondöten. Benim aldığım renk:  Sand 2.

Pompalı şişe olmasından dolayı kullanımı kolay. 15 koruma faktörü olması da benim için büyük bir artı. Üstüne pudra geçmeden kullanılabiliyor, cilde doğal bir parlaklık ve canlılık veriyor. Oldukça kalıcı olduğunu söyleyebilirim, ayrıca cildimde hiç ağırlık hissi yapmadı.
Bittiğinde tekrar kullanabileceğim bir ürün.

İçeriğini merak edenler için:

Ben Bobbi Brown ürünlerini Beymen mağazalarından alıyorum. 
Bu fondötenin satış fiyatı : 110 TL

admin

3 Comments

  1. canım aynı ürün elca'da da var. 50 Tl hatta ordan geldim şimdi. ben de mascarasını ve concealer kit'ini aldım:)

  2. Aytül'cüğüm, çok şanslısın, bu Elca'yı acaip kıskanıyorum…güle güle kullan sen de cicilerini :9

  3. aynısından ben de kullanıyorum. 1-2 ay önce Boyner`in son gün indiriminden %50 ile almıştım 🙂 Çok seviyorum, aynen dediğin gibi cildi ışıl ışıl yapıyor, kalıcı ve çok doğal ama keşke azıcık daha kapatıcı olsaymış 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.