Bu Blog’da “HALA” direniş var!!!

Herkesin fikrine saygım var.
Ancak Ankara’da henüz  biten, hafifleyen  birşey yok..
Şenlik havası zaten yok .. Olamıyor da…
Ardı arkası kesilmeyen süreç devam ediyor..
Protesto gösterileri arkasından polis müdahalesiyle gaza, copa, gözaltılara devam..
Bu süreçte ojem ne renk, kim ne giymiş, hangi marka ne parfüm çıkarmış umrumda değil dostlar kusura bakmayın..
Ben bir süre daha “ÇAPULCU”yum ….!!!!!!

admin

11 Comments

  1. Nilgün inşallah Ankarada da yetkililer artık gerçeğin farkına varır. İnsanları kendi hallerine bıraksalar, ne bir cam kırılır, ne bir kişinin burnu kanar. Ama ne oluyorsa bazı mankafaların inadından oluyor.

  2. bu hassasiyetin için tebrik ederim.aynen ben de kaç gündür uykusuzum ve uyuduğum zaman tek gördüğüm o zavallı masum direnişçiler.işin eğlenceli değilde gerçek kısmını görmek insanların pek işine gelmiyor.sanki tek istanbul varmış gibi yaşıyor pek çok kişi.istanbulda da gazi mah. olayları var ama pek çok kişinin haberi yok.gündüzleri belki daha sakin geçse de geceleri yaşanan vahşetler halen pek çok şehirde hız kesmiyor.bazı büyükbaşlarda halen kışkırtmaya devam ediyor.ee bu devranın ters döneceği günler gelecek ve ben bu günleri sabırsızlıkla bekliyorum.daha başka kayıplar verilmeden artık bu olayların son vermesini canı gönülden istiyorum.

    • saol canım, inşallah herşey güzel vatanımız ve milletimiz için en güzel şekliyle bir an önce son bulur. Daha fazla kimsenin canı yanmasın.

  3. şiddet ortadan kalksa çok şey yoluna girecek
    ben ne düşüneceğimi bilmiyorum artık
    hissizleşmeye başladım şöyle ki; artık TV de ve haberlerde izleyip okuduklarımı film dizi belgesel falan sanıyorum.. sanırım algı yetim kayboluyor!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.