Bu yaz düğünlerde Pretty Ballerinas’lar rol çalacak. L’Appart PR BASIN BÜLTENİ

 Kate Moss, Kate Middleton,  Kylie Minogue, Elle Macpherson gibi dünya modasına yön veren isimlerin tercihi Pretty Ballerinas, 2012 Yaz Gelin Koleksiyonu ile her gelinin kalbini fethedecek. Hayatının en güzel gününde şıklıkla rahatlığı birleştirmek isteyen gelinlere seçenek bol, tercih yapmak zor.
Kate Moss, Kate Middleton, Elle Macpherson, Claudia Schiffer, Lindsay Lohan, Kylie Minoque, Lily Allen ve İspanya Prensesi Letizia Ortiz.Dünyanın en stil sahibi kadınlarının ortak sırrı Pretty Ballerinas’ın romantik ve feminen çizgileri bağımlılık yaratan bir rahatlıkla birleştiren babetleri.  Pretty Ballerinas gününüzün her anında size eşlik edecek modelleri dışında, en özel anınızda sizi tamamlayacak babetleriyle gelin koleksiyonunu sunuyor. İspanya’nın Menorca Adası’nda her biri elde üretilen Pretty Ballerinas 2012 Yaz Gelin Koleksiyonunda en özel güne yaraşır göz kamaştırıcı babetler bulacaksınız.
Hayallerinizi süsleyen gelinliği buldunuz, ama bitmedi: En özel gününüzde hem kusursuz görünmenizi sağlayacak, hem de rahatlığıyla bütün gece size varlığını unutturacak bir ayakkabı bulma zamanı! Ayakkabı deyip geçmeyin sakın! Ne de olsa bekar arkadaşlarınızın geleceği ve evde kimin sözünün geçeceği onlara bağlı! Topuklu ayakkabıları unutun, Pretty Ballerinas’ın beyaz üzerine dore ve sim detaylı modelleri ile gelinliğinizi mükemmel bir biçimde tamamlayacak ve gecenin keyfini çıkaracaksınız. Kate Moss’un küçük nedimelerinin de ayaklarını süsleyen modellere bir göz atmaya ne dersiniz? Ya da düğün klişelerine meydan okuyun, bırakın Pretty Ballerinas babetlerinizin üzeri, sevdiklerinizin özel Pretty Ballerinas kalemleri ile yazıp çizdikleriyle bezensin. 
Romantik dokunuşlu mağazası ile modern zaman masallarını fısıldayan, kraliyet ailesi mensuplarından stil ikonlarına herkesin takip ettiği kadınların tercihi Pretty Ballerinas, düğününüzü unutulmaz kılacak. Unutmayın, dünyanın en geniş babet koleksiyonuna sahip Pretty Ballerinas, toz pembe kutusundan özel tabanına kadar, her detayda özen ve zarafet barındırıyor. 

 FAVORİM BU!

BU FİKRE BAYILDIM!!!!!!

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.