Catrice Liquid Metal Farlar !

Sizlerle daha önce Zagreb alışveriş notlarımı burada paylaşmıştım. Ülkemizde satılmayan CATRICE markasıyla bu seyahatte tanışmış oldum. Önceliği  çok sevilen farlarına verdim.


Rock gruplarının ve şarkılarının isimlerinden uyarlanmış isimleriyle Liquid Metal serisi farlar en çok ilgimi çeken grup oldu. 3 gr.lık farlar şeffaf kapaklı, siyah plastik sağlam bir ambalajda sunulmuş. Yüzeyinde yılan derisine benzeyen kabartmalar var.Farların yapısı oldukça yumuşak ve pigmentli. Bu yumuşaklık yüzünden birkaç farım valizde kırılıp dağılmıştı maalesef 🙁 .
Tozutma ve dökülme problemi var, ancak iyi bir bazla  bu sorunu çözüyorum. Hem metalik renk kendini iyice belli ediyor,  hem de kalıcılığı oldukça artıyor.

 

İlk rengimiz 080 Mauves Like Jagger !  Adı bile sevmeme yetti 🙂
Grimsi leylak rengi dersem tam tarif etmiş olurum. Tabii ki metalik 🙂 Dumanlı göz makyajlarında çok güzel duruyor

İkinci farımız ise 010 Look Me In The Ice ! Adı gibi soğuk bir beyaz.
nasıl kırıldığını gördünüz mü :(( 

 

Oldukça pigmentli ve yumuşak. Yoğun yapısı nedeniyle kontrollü kullanmakta fayda var.
Göz pınarını aydınlatmak için güzel. Kaş altına sürmek için gündüz fazla gelebilir,  gece makyajlarında oldukça etkili olacağından eminim.

 

Her şekilde severek kullanacağım farlar oldu.
Dilerim en kısa sürede bizde de satılmaya başlar 🙂

 

admin

8 Comments

    • ıslak far uygulama konusunda çok yeteneksizim denemedim, ancak kuru haliyle baz üstüne oldukça yoğun effekt veriyor :))

  1. Nilgüncüm çok güzel bunlar senin hediyelerini de zevkle kullanıyorum canım bu arada o farı rengi gibi yok valla :-))) sevgiler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.