Caudalie Etkinliğimiz

IMG_5655

 

Ankara’nın en iyi “kozmetik tutkunu” bloggerlarıyla Oran Bayram Eczanesi ziyaretlerimizi artık birçoğunuz biliyorsunuz. Hem bünyesinde barındırdığı bol ürün çeşidi,  güleryüzlü ilgileri,   cilt bakım hizmetleriyle, hem de sık sık farklı markalarla gerçekleştirdiği harika etkinlikleriyle kalbimizi çoktan fethetti.

 

IMG_5553

 

İşte bu harika lansmanlardan biri de geçtiğimiz günlerde CAUDALIE markasıyla yapıldı. Bu lansmanı dörtgözle bekliyordum, çünkü  severek takip ettiğim  Caudalie Expert Skin Trainer  Serdar Erken bu etkinlik için İstanbul’dan gelecekti. Kendisi bugüne kadar tanıdığım en tatlı, en bilgili, en eğlenceli en  işine aşık kişi olabilir!

Caudalie markasını birçoğumuz yakından tanıyoruz. Fransa Bordeaux’da üzüm bağlarında doğmuş, doğal aktif içerikli, çevre ve hayvan dostu şahane ürünleri var. Markayla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

WP_20170415_13_31_24_Pro__highres

 

Etkinlik günü önce markayla ve yeni çıkan ürün gruplarıyla ilgili genel bilgi aldık. Ardından Sevgili Serdar Bey’den Caudalie’nin kült bakımlarından birini uygulamalı görmek ve ürünleri detaylı incelemek üzere cilt bakımına geçtik.

Konu mankeni ben seçildim ve inanın çok şanslıymışım. Hayatımda böyle muhteşem bir cilt bakımı deneyimi yaşamadım. Etkisi günlerce geçmedi, cildimin parlaklığına gerginliğine ben bile inanamadım.

IMG_5563

Benim cildim için “Leke Problemine” yönelik  “Vinoperfect” bakım seçildi. Ancak araya yine cildimin ihtiyacına yönelik farklı adımlar da eklendi. Öncelikle cildim güzelce temizlendi.  Ardından peeling özellikli  Glycolic Peel Mask uygulandı.

IMG_5591

 

IMG_5568

Ardından  yakma işlemine geçildi. Yakma derken korkmayın. Sanki minicik iğneler batıyormuş gibi insanın canını yakmayan bir işlem. Ancak bu işlem dokuları harekete geçirerek ciltte hasar varmış ve onarılması gerekiyormuş hissi veriyor.

IMG_5650

Caudalie’nin kült ürünü Beauty Elixir ile cildime ferahlık sağlandı.

IMG_5594

Caudalie Detox yağı uygulanarak cildin altındaki toksinlerden cildim arındırıldı.

Bu yağ sürüldükten sonra cildime Caudalie markasının imza masajı uygulandı ki- anlatmaya kelimeler yetmez.

IMG_5622

Ardından hyaluronik acid  içerikli Resvetarol Lift  uygulandı. Bu ürün mezoterapi ile cilde yedirildi. Cildimizde zamanla oluşan  Hyaluronik asit kaybı nedeniyle ciltte meydana gelen çökmeler, lekeler, kızarıklıklar vs. sorunlar için  Mezoterapi uygulaması adeta bir ütü görevi görüyor. Maalesef biraz acılı. Ancak sonuçları çok etkili.

IMG_6661

Ardından özel masaj aletiyle lenf drenaj uygulaması yapıldı. Mezoterapi ardından cildi son derece rahatlattığını söyleyebilirim.

IMG_6665

Son adım olarak göz çevresi kremi yine Serdar Bey’in özel masaj tüyolarıyla uygulandı.

Aşağıdaki resimde uygulanan tüm ürünleri görebilirsiniz.

IMG_5566

 

 

Arada o kadar çok sohbet edip güldük ki, uygulamalardan bazılarını atlamış olabilirim. Bu kadar detaylı, etkili ve insanı muhteşem hissettiren, cildimi parlatan bir cilt bakımı yaptırmamıştım. Kendinize bir hediye vermek isterseniz, Caudalie bakımını mutlaka denemenizi öneririm.

IMG_5615

Günün sonunda Caudalie bize en meşhur ürünü olan Beauty Elixir hediye etti. Bu ürünü ayrı bir yazı ile anlatmak istiyorum.

Bu harika deneyime evsahipliğinden dolayı Oran Bayram Eczanesine, Caudalie adına harika insan Serdar Bey’e ve katılan tüm blogger arkadaşlarıma  çok teşekkür ederim.

IMG_5556

trendyandfriendly

9 Comments

  1. Nilgün’cüm, katıldığım en keyifli ve eğlenceli etkinliklerden biriydi. Bilmediğim pek çok detayı da bu sayede öğrendim. Yeniden davetin için teşekkür ederim, kocaman da öperim!

  2. Nilgün’cüm cildinin rahatladığı fotoğraflardan bile belli oluyor. Çok güzel olmuş, Caudalie hakkında hep olumlu şeyler duydum zaten. Çok öpüyorum seni 🙂

  3. markayı çok severim Nilgüncüm o overnight detox yağını çok merak ettim keşke burada da öyle bakım yaptırabileceğim bir eczane falan olsa çok hoş olurdu..

    • Aslında İstanbul’da Caudalie bakımları yapan merkezler var sanıyorum. Ancak bizim şansımız Serdar Bey’in gelmesi oldu. Sevgiler İremciğim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.