Cecile Super Volume Effect Mascara (Bal Aromalı)

IMG_2849 - Kopya

 

Pino Kozmetik davetimizle ilgili yazımı burada paylaşmıştım. O gün hediye ettikleri ürünleri  denedikçe sizlerle paylaşıyorum. Bugünün konusu altın renkli ambalajlarıyla dikkatimizi çeken Cecille Super Volume Effect Mascara!

Bu maskaranın görüntüsü oldukça şık. Bal aromalı özel formülü, içeriğindeki ekstra fiberler ve kirpik şekline uygun fırçası ile daha uzun ve dolgun kirpikler vaad ediyor.

 

WP_20161207_12_49_16_Pro

 

Uca doğru incelen koni şeklindeki fırçası gerçekten ilginç .Yapısı ne ıslak, ne de kuru ve içinde incecik fiberler var. Bal aroması koku hassasiyetim dolayısıyla başta beni korkuttu ancak rahatsız edici baskın bir koku değil, fırçayı kokladığınızda hafifçe belli oluyor.

 

WP_20161207_12_51_59_Pro

 

Daha önceki yazılarımı ve beni tanıyanlar bilir, oldukça zayıf kirpiklerim var. Bu nedenle bu maskara benim kirpiklerime fazla bir hacim vermedi. Ancak uzatma etkisi güzel. Özellikle fırça yapısı nedeniyle köşelerdeki kirpiklere ulaşmak kolay. Sürüldüğünde çabuk kuruyor bu nedenle hızlı davranmak gerekli. Gün içinde akma, dökülme yapmıyor. Gözlerde hassasiyete neden olmuyor. En güzeli kolayca temizlenebiliyor.

Bu özelliklerinden dolayı  Cecile Super Volume maskara benim günlük maskaralarım arasında yerini aldı.

Özel günler için benim kirpiklerime ne yazık ki yeterli değil.

Bu maskaraya ister Pino Parfümerilerden, isterseniz  buraya tıklayarak online mağazasından ulaşabilirsiniz.

 

 

trendyandfriendly

11 Comments

  1. Bu maskarayı bal özlü olduğu için çok merak ediyordum fakat hediye edilen maskaralar arasında Sheida!nın maskarası da olunca hepsini pas geçtim.:)İlerleyen zamanlarda denerim artık,güzel günlerde kullan canım.Sevgiler!

  2. Gerçekten tam günlük bir rimel; ben de en çok kirpikleri tek tek ayırmasını ve kolaycacık temizlenmesini sevdim 🙂 Güle güle kullanalım!

  3. maskaranın ambalajı falan şahane çok da albenili ama ben asıl o pudrayı istiyorum en kısa zamanda .-))

  4. Pingback: Pino Cosmetic
  5. Günlük olarak güzel bir maskaraymış bu, ballı olması da gerçekten ilgi çekici… Güle güle kullan Nilgün’cüm, sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.