Chocoj’da çikolata yaptık!

 

IMG_1365

BSK_3056

 

Geçtiğimiz günlerde Ankaraetkinlik organizasyonu ile Chocoj ‘da bir çikolata atölyesine katıldık.

 

BSK_2939

IMG_1373

Chocoj   büyük sevgi ve titizlikle kurulmuş,  bol lezzet içeren bir işletme.  Doğum günü, baby shower, düğün gibi özel günlerinizde veya kurumsal toplantılarınızda, isteğiniz doğrultusunda  size özel pasta, kurabiye, çikolata gibi  pekçok özel lezzetleri hazırlıyorlar. Bunun yanısıra  yine özel davetleriniz için davetiyeden, tasarım hediyelere, anı defterlerinden postere kadar pekçok hizmetleri bulunuyor.

 

BSK_3026

 

Ayrıca pasta malzemelerinden,  ekipmanlara kadar birçok malzemenin satışı da yapılıyor.

 

BSK_3012

 

Bu özel lezzetlerin nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz çok güzel workshopları var. İşte  biz de “çikolata” konulu bir atölye çalışması yaptık.

 

chocoj

 

Etkinlik öncesi bizim için hazırladıkları güzel ikramların tadına baktık, sohbet ettik.  Sonrasında önlükler giyildi ve kocaman çikolata paketleri ortaya çıktı. İşin bundan sonrası tam bir eğlenceye dönüştü.

 

BSK_3153

 

Kuvertür çikolataları kesip benmaride eritmeden tutun da, kat kat kalıba dökmeye, çikolatalı meyveler ve marshmallow’lar yapmaya kadar birçok konuda bilgi sahibi olduk. Önümüzdeki bayram için çikolatalarımı kendim yapmaya karar verdim. Çeşit çeşit çikolatalar, meyveler ve marshmallow’lar karşısında çocukluğumuza dönüp şımarmadık diyemem,  gerçekten çok eğlendik.

 

BSK_3185BSK_3168

 

IMG_1389 pür dikkat çalışıyorum :))

IMG_1393

işte kendi ellerimle yaptığım çikolatalarım :))

 

 

Gecenin sonunda   yaptığımız çikolatalarımızla Chocoj’dan ayrıldık.

Bu güzel etkinlik için tatlı   Chocoj ekibine,  Sevgili Ayşegül’e ve güzel fotoğrafları için Sevgili Başak‘a  çok teşekkür ederim.

 

İletişim için:

 Chocoj :  +90 312 441 4081

 Facebook ve  Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz.

trendyandfriendly

13 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.