Clinique Repairwear Laser Focus Kırışık ve UV Hasarı Giderici Serum

Bloglardaki problemler, internet sıkıntıları, Strawberrynet rezaleti derken çok soğudum bu blog işinden… Ama yeni yeni ürünleri gördükçe de paylaşmadan edemedim..
Sevgili Clinique yeni ürünlerinden göndermeye devam ediyor kendilerine ne kadar teşekkür etsem az, ama benim iş adresim değiştiğinden bu ürünlerim neredeyse tesadüfen elime geçti. Neyseki kaybolmadı çok üzülürdüm.

Bebişimizin adı “Clinique Repairwear Laser Focus-Kırışık ve UV Hasarı Giderici Serum” Daha önce bazı bloglar tanıtımını yapmış ama ben bir süre kullanıp yazmak istedim. Kırışık problemim yok henüz çok şükür 🙂 ben işin UV Hasarı kısmıyla ilgileniyorum.

Göz çevresinde dahi kullanılabilen, cildin elastikiyetini ve sıkılığını yeniden yapılandıran ve canlandıran bir serum bu. Sabah- akşam kullanılıyor. Likit bir yapısı var, yağ bazlı değil ve kolayca cildiniz emiyor. Düzenli kullanımda 4 hafta içinde sonuç alındığı söylenmiş. 12 haftada ise lazer tedavisine yakın sonuçlar alınıyormuş.Ben yaklaşık 6 haftadır kullanıyorum gözle görülür bir fark olduğunu söyleyebilirim.
Ancak burada size hatırlatmam gereken bir konu var. Daha önce burada yazdığım Clinique Even Better koyu leke serumu ile ilgili çok fazla mail aldım. Gerçekten etkili mi, lekeler tamamen geçti mi vs diye. Ben cilt bakım ürünlerimi çok düzenli kullanırım, ayrıca güneş lekeleri ve hassaslığı dışında sorunsuz bir cildim var. Belki de bu yüzden iyi sonuçlar alıyorum. Ama lekelerim tamamen silinmiş gibi geçmedi. Renkleri oldukça açıldı o kadar, birde yeni lekelenmeleri önlemiş oldum.Ayrıca yaz-kış yüksek faktörlü güneş kremini ihmal etmiyorum. Güneşe asla çıkmıyorum. Bir gün bile yüzüm güneşte kalsa lekelerim artıyor. Bu nedenle bu tarz ürünlerden kısa sürede mucizeler beklememek lazım. Düzenli kullanım, sabır ve bütçe 🙂 gerekli (bu serumun satış fiyatı 180 TL civarında)….

Clinique birçok blogda yazılan şahane dudak parlatıcısı Chubby Stick’ten de göndermiş. Hala denemeyen varsa mutlaka tavsiye ederim. İçeriğindeki yağlarla dudaklarınızı yumuşatıyor, antioksidanlarla çevresel faktörlere karşı koruyormuş. Renkeri de şahane…

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.