Clinique’den Mutluluğun Kokusu : HAPPY!
Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde firmaların jestleri beni mutluluktan uçuruyor.Her gün yeni bir sürprizle karşılaşıyorum. Bugünümü güzelleştiren sürpriz ise Clinique’ten geldi: mutluluğun kokusu “HAPPY”. Bu parfüm Amerika’da mutluluğun parfümü seçilmiş. Turunçgil ve çiçek kokularından oluşan ve gerçekten insanı neşelendiren bir  parfüm.

Göndermiş oldukları mailde facebook takipçilerine bazı sürprizleri olduğundan bahsetmişler.

Clinique  ve Sevgili Tuba Hanım’a çok teşekkür ediyorum ve Basın Bültenini sizlere paylaşıyorum. 

Mutluluğun markası Clinique her yıl olduğu gibi bu aralık ayını da mutluluk ayı ilan etti. Mağazalarda ay boyu sürecek “Mutluluk Günleri” nin yanısıra bu aralık ayında Facebook’da 6 Aralık’ta başlayacak olan çok güzel bir kampanyamız olacak.
Kampanya kapsamında Clinique’in 6 farklı film yapımcısına, “sence mutluluk nedir?” sorusuna istinaden çektirdiği videolardan en beğendiğini arkadaşlarıyla paylaşan her 100.kişi original boy happy parfüm kazanırken, ay sonunda favori videosunu en fazla sayıda arkadaşıyla paylaşmış olan ilk 25 kişi de 1 happy bayan 1 happy erkek parfümü kazanma şansını yakalayarak bu yeni yılda hem kendini hem sevdiklerini mutluluğun kokusu Happy ile Mutlu edecek.
Clinique’i Facebook’tan takip etmek için buraya lütfen!

admin

7 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.