Dalton Marıne Cosmetıcs Etkinliğimiz

IMG_4559

Dalton Marine Cosmetics ile tanışmamız neredeyse  2 yılı buluyor ve o günden beri hem markanın Türkiye Temsilcisi İlknur hnm. ile sohbetimiz,  hem de ürünleriyle olan birlikteliğimiz devam ediyor. Arada farklı markalar denesem de sonunda (özellikle göz kremi ve maskelerde) hep Dalton’a dönüyorum.

(Daha önceki  yazılarımı buradan ve buradan okuyabilirsiniz)

IMG_4574

Ben bir ürünü deneyip beğenince sevdiğim arkadaşlarım da tanışsın istiyorum. İlknur hnm. ürünlerin yenilendiği haberini de verince hemen bir tanıtım toplantısı düzenleyelim dedik. Sevgili Blogger arkadaşlarımla biraraya gelerek Tunalıhilmi’deki merkezlerine gittik.

Dalton Marine Cosmetics  ile İlknur hnm bize çok açıklayıcı bir sunum yaptı. Markanın 1976 yılında Erika Bauer tarafından kuruluşundan , ünlü denizbilimci Jean Jacques Custeau ile yollarının kesişmesine kadar geçen süreyi anlattı. Deniz suyuyla bedenimizdeki suyun benzer minerallere ve yakın özelliklere sahip olduğunun belirlenmesini, buradan yola çıkarak Celumer (denizden gelen hücre) deniz özünün geliştirilmesini ve bu şekilde cilt bakım ürünlerinin ortaya çıkmasını özetledi.

IMG_4571

Dalton  yaklaşık 40 yıldır, deniz kozmetiği alanında faaliyet gösteren bir Alman markası.  İşin uzmanlarıyla 1980’lerde deniz ve deniz ürünleri ile ilgili  araştırmalarda görülmüş ki, denizlerde bulunan tuz ve mineral özleri ve elementler, insan hücreleriyle aynı özellikte ve bu yüzden vücudumuz tarafından kolaylıkla emilip tolere edilebilmekte. Bu bilimsel verilerle keşfedilen  “CELUMER Deniz özü” ürünlerin odak noktası olmuş!

Tüm Dalton ürünlerinin içinde bulunan CELUMER, insan hücresi ile aynı mineral, protein ve iyonlara sahip bir yapıda. Bu nedenle doğal emilimle, hiçbir ekstra işleme gerek kalmadan cildin canlı tabakasına kadar iniyor, ozmotik basınçla hücre içine girerek detoks yapıyor, hücreyi içeriden arındırıyor, hücreyi besliyor ve hücre içi  metabolizmayı dengeliyor. Sonuç;  son derece etkili ve gözle görülür sonuçlara ulaşılan mükemmel ürünler!

Yeni klasör1

Kısa sürede etkili sonuçlar alındığını göstermek için sunumdan sonra  Sevgili Gül ve Fulya’ya  bir cilt bakımı uygulaması yapıldı. Özellikle  mucize maske diye nitelendirilen  Vital Lift  serisi pudra maskenin sonuçları gerçekten çok başarılı. Bu maske, ciltte kururken cildin hırpalanmış ve nemsiz bölgelerini çok net belirginleştiren, uygulama sonrasında  cildi  daha diri ve pürüzsüz hale getiren bir maske. Hatta hepimizin tek eline de maskeyi uyguladık ki aradaki farkı daha net görebilelim.

IMG_4563

Sunum ve uygulamalar sonrası güzel ikramlar ve keyifli sohbetle etkinliğimizi tamamladık.

Bu güzel gün için  İlknur Hnm’a, Dalton Marine ekibine ve katılan tüm blogger arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Siz de markaya ve ürünlere ulaşmak  ve bilgi almak isterseniz:

DALTON KOZMETİK TÜRKİYE 

Tunali Hilmi Cad. 91/88

ÇANKAYA/ANKARA

Mail: turkiye@dalton-cosmetics.com

Tel: (312)380 98 87

 

 

trendyandfriendly

9 Comments

  1. Ay o Vita Lift maske cidden ne acayip bir şeydi yaaa… testerları da seyahate saklıyorum; davetin için yeniden çook teşekkür ederim güzel arkadaşım! Öperim!

  2. dalton ürünlerini çok duydum gittiğim bir kaç güzellik merkezinde de kullanıldı ama ben kendim hiç denemedim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.