Darphin ile Aromatik El Bakımı

 

 

 

Jpeg

Jpeg

Geçtiğimiz Cumartesi günü, blogger arkadaşlarımla birlikte (Başak, Gül, Hilal, Fulya ve Buket ile birlikte)  Oran Bayram Eczanesi’nde  çok eğlenceli bir Kadınlar Günü kutlamasına davetliydik.  Etkinlik kapsamında  DARPHIN markasıyla “Aromatik El Bakımı” da vardı, biz de çok sevdiğimiz markayı yakından inceleme ve deneme fırsatı bulduk.

IMG_3980

ORAN Bayram Eczanesi, hem güleryüzlü,  ilgili servisi ve  bol ürün çeşidiyle,  hem de sık sık düzenlediği bu tarz etkinliklerle çok aktif bir adres. Bu nedenle hepsi birbirinden güzel etkinliklerini kaçırmamaya çalışıyorum.

Canlı müzik ve leziz ikramlar eşliğinde, Darphin Bölge Sorumlusu Yunus Bey’den markayla ilgili bilgi aldık.  Bir taraftan da tek tek hepimize el bakımlarımız yapıldı.

IMG_3979

Screenshot_2017-03-12-12-24-11

Önce ellerimize  Darphin The Revitalizing Oil uygulandı. Bu yağ yüz, vücut ve saç için kullanılabilen, içeriğinde değerli bitki özleri bulunan, çok hafif yapıda bir kuru yağ. Cildi besleyip canlandırıyor. Bu yağ bir miktar avuç içinde ısıtıldıktan sonra ellerimize uygulandı.

 

IMG_3971

IMG_3974

 

Darphin Facial Sonic Cleansing Massaging aletiyle masaj yapılarak yağın  ellerimize nüfuz etmesi sağlandı.  Farklı markalarda da bulanan, artık birçoğumuzun tanıdığı bu cihaz temizleme ve masaj şeklinde iki aşamalı çalışıyor. El bakımı için Masaj başlığı kullanıldı. Bu şekilde hem ellerimize masaj yaparak rahatlama sağlandı, hem de uygulanan yağın nemlendirme ve onarma etkisinin artması sağlandı. Bu cihazın pekçok benzeri piyasada mevcut. Farkı ne diye sorarsanız temizleme fırçası çok çok yumuşak. Masaj başlığı ise hem yüz kaslarını harekete geçirerek uyguladığınız kremlerin etkisini arttırıyor, hem de masaj etkisiyle sizi rahatlatıyor. Düzenli kullanımla oldukça etkili olduğunu söylediler.

Bu işlemlerin ardından son olarak elle yapılan masaj da  bizi iyice gevşetti, ellerimizi pamuk yaptı.

 

IMG_3983

 

Bu güzel uygulama ardından Darphin bizi eli boş göndermedi ve Yunus Bey bize çok zarif hazırlanmış hediyelerimizi verdi. Darphin Vitalskin Replumping Energic Cream’i kullanmaya başladım bile, yakında blogda detaylarıyla yazacağım.

IMG_4153

Bu keyifli gün için, evsahibimiz Oran Bayram Eczanesi ve Ebru Hnm.a,  Darphin’e  ve Yunus Bey’e tekrar çok teşekkür ederiz.

IMG_3963

 

 

trendyandfriendly

8 Comments

  1. o masaj aletine bayıldım hakikaten detaylı inceleyeceğim onu Nilgüncüm el bakımlarınıza bayıldım bu arada harika bir etkinlik olmuş .-))

  2. Gül’ün Başak’ın senin, diğer kızların güzelliğini seveyim ben

  3. Pingback: Darphin Vitalskin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.