Darphın Vıtalskın Replumpıng Energıc Cream

 

Oran Bayram Eczanesi’nde katıldığımız Kadınlar Günü etkinliğinde DARPHIN markasıyla “Aromatik El Bakımı” yaptırmıştık. Darphin yetkilisi bu etkinlikte bizlere denememiz için VitalSkin serisinden Replumping Energic Cream hediye etmişti. Bugünkü yazımın konusu bu krem olacak.

 

 

Darphin  bildiğiniz gibi, lüks aromatik bitkileri ve bitkisel esansları  kozmetik teknolojisi ile birleştirerek, cilt bakım çözümleri sunan bir Fransız cilt bakım markası.  Eşsiz botanik içeriklerden oluşan  cilt bakım serilerinden  biri de  “Enerji Verici Bakım”  serisi olan  VitalSkin.  Bu seri, cilt yenilenme süreci yavaşlamış, cildi donuklaşmış ve yorgunluk izleri oluşmaya başlamış kadınlar için yeni  bir enerji kaynağı oluşturuyor.  Ciltteki cansız ve yorgun görüntüye savaş açarak cildi canlandırıyor.

 

Darphin  Replumping Energic Cream normalden kuruya dönük ciltler için uygun bir krem.  Cildin canlı, parlak ve dolgun görünümüne yardımcı  olan yaşlanma karşıtı içeriğe sahip.  Stres,  sigara,  çevresel faktörler gibi  zararlı etkilere karşı  cildi koruyor ve yenilenme sürecini hızlandırıyor.

Pompalı  bir  tüpte geliyor.  %85 doğal içeriğe sahip. Sabah ve akşam bezelye tanesi kadar ürünü,  temiz cildinize uygulamanız yeterli.  Cildiniz tarafından kolayca emiliyor. Yasemin, gül ve mandalina kokusuyla ürünü sürerken bile enerjinizin arttığını hissedebilirsiniz .  Kullandığım süre boyunca cildime verdiği  ipeksi  yumuşaklık  hissini  çok sevdim. Tek başına verdiği nem gayet yeterli geldi.  Vitaminli içeriklere genelde tepki gösteren cildimde  kızarma, sivilcelenme vs. gibi bir sorun kesinlikle yaşamadım.

Darphin ürünleriyle ilgili söyleyebileceğim  tek olumsuz özellik fiyatlarının yüksekliği olabilir. Ancak online alışveriş yapılan dermokozmetik sitelerini takip ederseniz çok uygun kampanyalar yakalayabilirsiniz.  Ayrıca bu tarz ürünlerin içerikleri çok etkili olduğundan çok az miktarda kullanmanız yeterli geliyor ve uzun süre kullanabiliyorsunuz.  Nacizane tavsiyem,  ileri  yaşlarınızda  bile güzelliğini, ışıltısını koruyan, canlı  ve sağlıklı bir cilt için, imkanlarınız elverdiğince  yatırım yapmaktan kaçınmayın.

trendyandfriendly

12 Comments

  1. Nilgün’cüm, imkan olduğu ölçüde cilde yatırım yapılması gerektiğine tamamen katılıyorum. Darphin de çok beğendiğim ve cildime çok iyi gelen bir marka… Güle güle kullan canım, öpüyorum <3

  2. Kremin güzel olduğunu olduğundan hiç şüphem yok .Karma cilt versiyonu varsa denemek isterim bende.Güle güle kullan canım 😉

  3. Darphin ürünlerinden bir tonik denedim sadece ama kremleri de mutlaka iyidir diye düşünüyorum

  4. Ben bu kremi cildimin en kuru ve hassas olduğu mevsim geçişinde kullanmaya başladım ve cildimi yatıştırması inanılmazdı. Nem vermesini ben de çok başarılı buldum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.