Dermokozmetik’de iddialı bir marka : Isis Pharma !

Isis_pharma

Fransa’da uzun bir çalışma döneminin devamında 1960lı yıllarda üretime geçen Isis Pharma, günümüzün en iddialı dermakozmetik markalarından biridir. Farklı nedenlerden dolayı yaşanan cilt sorunlarına etkili şekilde cevap veren marka multi disipliner bir çalışma ile birlikte, hücresel biyoloji ve biyokimya alanlarında uzmanlar tarafından formüle edilen ürünlere sahiptir. Markanın en geniş kullanıcı kitlesine sahip ürünlerinden biri Bodytone Reveal’dir

 

Isis Pharma Bodytone Hangi Durumlarda Kullanılır?

Koyu lekeler, tiroit hormon problemleri, hamilelik sonrası dönem, doğum kontrol hapları gibi ilaç kullanımı, adet düzensizlikleri, kaşıntılı cilt hastalıkları, güneş gibi farklı nedenlerden dolayı oluşur. Bu tür renk düzensizliklerine melanin neden olur. Cilde renk veren pigment belli yerlerde fazla toplanır ve kahverengi lekeleri meydana getirir. Isis Pharma Bodytone Reveal, el ve vücutta oluşan bu leke problemleri için geliştirilmiştir.

Isis Pharma Bodytone Reveal El ve Vücut Leke Giderici İşlevleri

  • Isis Pharma Bodytone Reveal Krem yağsız hafif formülü sayesinde ellerde ve vücuttaki koyu cilt lekelerinin giderilmesinde yardımcı olur. Airbackless tüp özelliği ile kullanım açısından maksimum kolaylık sağlar.
  • Sadece leke açıcı değil aynı zamanda nemlendiricidir.
  • Vücudun farklı bölgelerinde kullanılabilir: Göğüs, el üstü, diz ve dirsekler, sırt, koltuk altı ve genital bölgelerde kullanımının sakıncası yoktur.
  • İçeriğinde %5 Glikolik Asit , %2 Alfa Arbutin, %5 Karite Butter ve %3 Squalane yer alır. Alfa Arbutin, deride yer alan hücrelerin yenilenmesini sağlayan, güçlü ve özel bir bileşimdir. Bitkisel leke giderici olarak da bilinen arbutin, cildin en önemli fonksiyonlarının sağlıklı şekilde devam etmesi için gereken desteği verir.

Melanin üretimini baskılaması nedeniyle renk dengesizliklerinin de önüne geçmiş olur. Glikolik Asit, hasarlı cilt katmanlarını uzaklaştırır, cildi yeniler ve içeriğin cilde geçişini hızlandırır. Karite yağı, Afrika ülkelerinde yetişen bir cevizin yağından üretilmektedir. Cildin ihtiyacı olan birçok besleyici içeriği barındıran karite yağı, cildin nemlenmesini sağlar, hücrelerin zararlı maddelerden korunmasına yardımcı olur ve cilde esneklik kazandırması bakımından gençleştirici ve sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir.

Bodytone Reveal Kullanım Önerisi

Günde 1 ya da en fazla 2 kez kullanılması tavsiye edilir. Etkinliğini daha da artırmak için isis pharma ürününü SPF30+ gücünde güneş koruyucu ile birlikte kullanılmasında yarar vardır. Uygulaması sırasında lekeler üzerine hafifçe masaj yapılır. Krem formunda olduğu için vücutta kolayca uygulanabilir. Önlem olarak çocukların ulaşabileceği yerlerden uzakta ve ambalajında saklanmalıdır.

Isis Pharma Ayrıcalığı

Isis Pharma, bitkisel özlerden gücünü alan içeriği ile ürünlerinde hedeflenen iyileştirici güç için maksimum fayda sağlar. Gelişigüzel kozmetiklere göre hem içerik hem de kulanım özellikleri bakımından farklılıklar gösterir. Her ürün cilt sağlığına zarar verebilecek, tahriş ya da alerji nedeni olabilecek hiçbir madde içermez. Bu açıdan dermatolojik hastalıkların tedavisinde destekleyici bir etkiye sahiptir.

Isis Pharma Bodytone ürünleri ve markanın diğer tüm cilt bakım ürünlerini narecza adresinden inceleyebilir, ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve yine bu adresten güvenle sipariş verebilirsiniz.

isis-pharma-bodytone

trendyandfriendly

16 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.