Dr.Brandt Cilt Bakım Ürünleri

 

 

Bugün,  güzel bir cildin, makyajdan daha önemli olduğunu bilenler için çok başarılı bir markayı paylaşmak istiyorum : Dr.Brandt !

 

Bu marka kozmetik dermatolojide 25 yıllık deneyime sahip ve Avrupa’nın ünlü dahiliye doktorlarından olan Dr. Frederic Brandt’ın araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıkmış.  Doğal ürünler ile cildi yaşlanma etkilerine karşı korumayı amaçlayan ürünlerde,  yeşil çay, beyaz çay ve üzüm çekirdeği özleri gibi özel içerikler bulunuyor. Geniş bir ürün yelpazesi bulunan markadan bugün sizinle paylaşacağım ürünler  DoNotAge serisinden DNA Transforming Pearl Serum ve DNA Beauty Sleep Serum !

DNA Transforming Pearl Serum

Bir şişe dolusu inci tanesi gibi görünen bu serum, cildin metabolizmasını canlandırarak cildi güçlendirmeyi ve böylece cildin  daha genç görünmesini hedefliyor. Özellikle yüz kontürünü sıkılaştırmada etkili serum, 5 yıllık bir araştırma sonucu, tam 6 patent alarak üretilmiş ve  Madonna’nın da vazgeçemedikleri arasındaymış 🙂

Temiz cilde sabah ve akşam nemlendiriciden önce uyguluyorsunuz. Tek pompa ürün tüm yüzünüze rahatlıkla yetiyor. Tek başına bile nemlendirme etkisi gayet başarılı.  Kullanmaya başladıktan sonra, ilk haftada cildiniz daha sıkı, gergin ve yumuşacık oluyor. Düzenli kullanımla 4 hafta sonunda ince kırışıklarda gözle görülür azalma farkediyorsunuz.

 

DNA Beauty Sleep Serum

Bu serumun yapısı da diğeri gibi, ancak bu sefer siyah inci görünümünde. İçeriğinde çok değerli Tahiti Siyah İncisinden elde edilen özler bulunuyor. Cildimize gece uygulanan ürünlerin  daha yararlı olduğu prensibinden yola çıkarak hazırlanmış.

Temizlenmiş cilde gece kreminizden önce uyguluyorsunuz.  Gece boyunca cildi yenileyen içerikle sabah daha canlı ve ışıltılı bir ciltle uyanıyorsunuz. İlk günden etkisini göstermeye başlayan serumla cildiniz,  4 hafta düzenli kullanım sonunda  yorgun görünümden uzak, toksinlerden arınmış, tazelenmiş ve daha parlak bir görünüme kavuşuyor.

Ben gündüz Transforming Pearl Serumu, gece ise Beauty Sleep Serum’u uyguladım. 1-2 pompa ürün tüm yüz ve boynuma yeterli geldiğinden ürünler uzun süre gidiyor. Vaadlerini tam olarak yerine getiren, sonuçlarından gayet memnun kaldığım serumlar oldu. Özellikle boyun bölgemde ve yüz ovalini düzenlemede oldukça etkili olduğunu gözlemledim. İçeriklerinde parfüm, paraben, sülfat barındırmayan Dr.Brandt ürünlerine Sevil mağazalarından ulaşabilir, ücretsiz mini bakım veya ürün karşılığı komple cilt bakımı uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

trendyandfriendly

5 Comments

  1. Beauty Sleep Serum var benim de aklımda. Uykuda cildi beslemek çok daha etkili oluyor…

  2. o iki serum da çok ilgimi çekti özellikle gece için olanına bakacağım mutlaka..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.