ÉGLANTİNE Cilt Bakım Ürünleri

WP_20150802_17_32_47_Pro

 

Eglantine markasıyla tanışma etkinliğimizi burada yazmıştım. Etkinlik sonunda denememiz için  bizlere ürünlerinden oluşan kocaman paketler hediye etmişlerdi.  Bir süredir denediğim ürünleri artık sizlerle paylaşabilirim.

 

WP_20150802_17_36_49_Pro

 

İlk olarak yaklaşık bir aydır kullandığım cilt bakım ürünlerinden bahsetmek istiyorum :Anında Köpüren Arındırıcı Yüz Temizleyici, Nemlendirici Yüz Temizleme Sütü, Canlandırıcı Yüz Toniği ve Günlük Yüz Kremi. Tüm ürünlerde çok hafif gül kokusu mevcut. Ancak gül kokusu sevmeyenleri (ben de bunlardan biriyim) asla korkutmasın. Çünkü çok hafif ve taze çiçeksi koku gerçekten güzel.

 

WP_20150802_17_47_22_Pro

 

Nemlendirici Yüz Temizleme Sütü, hassas ve kuru ciltler için özel olarak tasarlanmış yani tam benim cildime göre. Göz makyajımı temizledikten sonra cilt makyajımı temizlemek için kullandım. Cildimi gayet nazik bir şekilde temizlediğini hissettim.  İçeriğinde  hindistan cevizi, bitkisel yağlar ve pantenol bulunuyor. Bu sayede cildi temizlerken nemlendiriyor. Çok yorgun olduğum zamanlarda cildimi sadece bu sütle temizleyip nemlendirici sürmeden yattığım oldu ve hiçbir kuruluk hissetmedim. Benim gibi hassas ve kuruya dönük  bir cildiniz varsa çok seversiniz. Fiyatı 16,50 TL.

 

WP_20150802_17_37_31_Pro

WP_20150802_17_38_16_Pro

 

Anında Köpüren Arındırıcı Yüz Temizleyici, pompalı bir ambalaja sahip. Bastığınız anda köpük şeklinde çıkıyor. Köpüğün yapısı o kadar hafif ki bu benim cildimi derinlemesine temizlemez diye düşündüm. Ancak hem kurutmadan temizliyor hem cilde aydınlık veriyor.  İçeriğinde saf distile gül suyu ve aloe vera var. Cildimi bu köpükle yıkadığımda verdiği fresh hissi çok sevdim. Aynı zamanda nemlendirip rahatlatıyor.  Satış fiyatı 14,50 TL.

 

WP_20150802_17_46_58_Pro

 

Cildimi temizledikten sonra uyguladığım tonikler alkolsüz bile olsa genelde cildimde gerginlik yaratır. Özellikle yaz aylarında tonik yerine buzdolabında sakladığım gülsuyu veya sodayı tercih ederim. Ancak Eglantine Canlandırıcı Yüz Toniği’nde bu gerginliği yaşamadım. İçeriğinde yine yüksek oranda saf distile gül suyu bulunuyor.  Bu sayede cildimiz tamamen arınıp sıkılaşıyor.  Canlanan cildimizi bir sonraki cilt bakımı adımına hazırlıyor.  Fiyatı 15,50 TL.

 

WP_20150802_17_40_28_Pro

Tüm bu temizleme işleminden sonra Eglantine Nemlendirici Günlük Yüz Kremi ile cilt bakımımı tamamlıyorum.  Bu krem içeriğindeki bitkisel yağlar, gliserin, pantenol ve konsantre aloe vera özü ile cildime ihtiyacı olan nemi vererek, cildimi yumuşacık yapıyor. Çok yoğun olmayan hatta hafifçe akışkan bir yapısı var. Özellikle bu sıcak günlerde nemlendirici krem üstüne makyaj yapmak çok sıkıntılı oluyor benim için. En az  15-20 dk. beklemem gerekiyor. Bu kremle bu sorunu yaşamadım.  Cilt tarafından çabuk ve kolayca emildiği için üzerine kolayca makyaj yapabiliyorum. Fiyatı 24,50 TL.

 

WP_20150802_17_41_04_Pro

 

 

%100 yerli üretim olması ve  kadınlara verdiği destekle  markayı zaten gönülden destekliyordum. Ürünlerini  kullandıkça bu sevgim daha da arttı. Gördüğünüz gibi  oldukça ekonomik fiyatlarla bakımınızı tamamlamanız mümkün. Ambalaja, kirli içeriklere, yabancı sermayelere tonlarca para harcarken burnumuzun dibindeki güzellikleri gözden kaçırmayalım.

 

Bu güzel markayla tanışmama vesile olan Sevgili Sibel Erzincan’a ve başta Sultan Hnm. olmak üzere tüm Eglantine meleklerine tekrar teşekkür ediyorum.

Eglantine ürünlerine    www.n11.com , www.epttavm.com ve gittigidiyor.com dan  ulaşabilirsiz.

Eglantine Sosyal medya adresleri :

 

 

 

 

trendyandfriendly

26 Comments

  1. Ürünleri daha önce kullandım harika . Tekrar almak istiyorum ama bulamadım nerden alabilirim

  2. Ben bulamıyorum eglantine ürünlerini malesef rica etsem nereden ala bilirim soykermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.