Églantine : Sadece Gül!

WP_20150711_20_17_00_Pro

Geçtiğimiz Cumartesi günü Sevgili SibelErzincanlı’nın davetiyle yepyeni bir markayla tanıştık : Églantine !

 

Églantine, dünyanın gül bahçesi Isparta’da doğmuş ve Isparta Gülü’ne hak ettiği değeri vererek sahip çıkmış bir marka. Gül’ün mükemmeliğini insana taşımayı hedefleyerek kolonyadan, losyonlara, cilt bakım ürünlerine kadar pek çok ürün geliştirmişler. Dünya çapında bir marka olma yolunda ilerlerken, özellikle “kadın girişimcilere” destek olmayı da ihmal etmemişler.

IMG-20150712-WA0007

 

Doğrusunu söylemek gerekirse, davetli olduğumuz iftar yemeğine giderken biraz önyargım vardı. Çünkü çiçek olarak en sevdiklerimden olsa da, kozmetikte gül kokusundan hiç hoşlanmıyorum. Ancak birbirinden güzel ürünleri denerken hiçte korktuğum gibi olmadığını gördüm. Son derece hafif çiçek kokusu gerçekten çok hoş.

IMG-20150711-WA0017

Ürünleri zararlı kimyasallardan uzak ve doğal içerikli. Ürün yelpazesi çok geniş. Organik gül suyu başta olmak üzere asetondan el kremine, cilt bakım ürünlerinden sıvı sabunlara kadar pek çok ürün çeşidi var. Hatta güllü lokumları, gül reçelleri de mevcut. Bizlere tüm ürünlerinden oluşan kocaman paketler hediye ettiler. Bir kısmını denemeye başladım ve yorumlarım tek tek yayınlayacağım. Üstelik bu ürünlerin fiyatlarının da son derece ekonomik olduğunu söylemeliyim. Ürünlerini  www.n11.com ve www.epttavm.com  gibi sitelerden inceleyip alabilirsiniz.

 

WP_20150711_20_31_27_Pro

 

Biz mis kokulu ürünler eşliğinde keyifli bir iftar yemeği, ardından güllü lokumlarımızla kahve keyfi yaparak harika bir akşam geçirdik. Bu güzel buluşma, samimi sohbet ve davetleri için Églantine firmasına çok teşekkür ederim.

 

 

WP_20150711_21_14_18_Pro

eglantine

 

 

 

 

 

trendyandfriendly

37 Comments

  1. Nilgüncüm öncelikle beni kırmayıp davetimi kabul ettiğin için teşekkür ederim. Gerçekten çok keyifli bir etkinlik oldu, harika ürünlerle tanıştık, sohbet şahaneyi , Eglantine ailesine teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.