Erkek Giyiminde Pierre Cassi !

Bay-Giyimde-Kalite-uygun-giyim-uygun-bay-giyim-uygun-giyimler-620x624

Pierre Cassi  blogger arkadaşım Nilgün’ün   #Nilgün’leHoşgeldinYeniYıl  etkinliğinde tanıştığım, ancak 1965 yılından beri sektöründe  öncü olmuş bir marka.  42 ülkeye ihracat yapan, modern ve klasiği birlikte sunan ve bu sayede pek çok zevke hitap edebilen bir çizgisi var.

Modern-Erkek-giyim-markası-Pierre-cassi-620x1045

 

Pierre Cassi, özgür ve şık takım elbiseleriyle klasik giyimin öncüsü olurken, farklı tarzda gömlekleri, blazer ceketleri, slimfit modelleriyle dikkati çeken bir marka. Klasik ve spor giyimi karıştırarak oluşturduğu çizgiyle  erkek giyiminde, seçimlerin  kişinin karakterini yansıtmasına olanak veriyor.

 

Erkek_gomlek-modelleri_fiyatları

 

Son yıllarda erkek giyiminde smokine olan ilginin artması, bazı davetlerde siyah smokin/papyon şartının olmasıyla,  smokin sadece düğünlere özgü değil, her erkeğin dolabında bulunması gereken bir parça haline geldi. Pierre Cassi’nin  şık ve göz kamaştıran smokin tasarımlarıyla erkekler artık girdiği her ortamda kendinden sözettirebilecek.

baytakşmelbise_kiyafetleri1

Şıklığın yanında, günlük hayatta ihtiyacınız olan rahat ve özgür giyimi de sunan Pierre Cassi,buna karşılık uygun fiyatlarıyla da bütçenizi zorlamıyor.

 

Spor-Bay-Giyim-çeşitleri

 

Müşteri memnuniyetini herzaman önde tutan ve kalitesini hep ileriye taşımayı amaçlayan Pierre Cassi, müşterilerine hep en iyi işçilik ve standartları sunuyor. Türkiye ve yurtdışında bayilikler de veren firmayla ilgili detaylı bilgiyi www.pierrecassi.com adresinden detaylı inceleyebilirsiniz.

 

trendyandfriendly

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.