Estée Lauder Double Wear Concealer

 

Estée Lauder online sitesinden yaptığım alışverişimi şurada yazmıştım.

Bu alışverişte hediye olarak seçtiğim seyahat boyu ürünlerden biri Double Wear gözaltı kapatıcısıydı.
Bazı ürünler konusunda tutucuyum, örneğin kapatıcılarımı uzun zamandır hep C.Dior’dan seçiyordum. Ancak uzun süre kalıcılık ve  maksimum kapatıcı etkiye sahip olduğu söylenen bu ürünü de  ne zamandır merak ediyordum. 

Beyaz tenimden dolayı 01 numara daha uygun görünmüştü gözüme ama yaz geliyor nasıl olsa diyerek 02 numaralı Light Medium rengini sipariş verdim ve tam isabet hiç koyu kalmadı hatta tam oturdu.

 

Ucu süngerli aplikatörü var.  Güzelce nemlendirilmiş gözaltlarıma uyguladığımda  (ne kadar az ürün uyguladığıma dikkatinizi çekerim 🙂 kolayca dağılıp sabitlendi. Üstünden hafif bir transparan pudrayla geçtim ve gün boyu kesinlikle çizgilenme yapmadı. Formülünde cildin hava almasını sağlayan mineral ve yumuşatıcı bileşenler bulunuyormuş. Bunun da etkisiyle gözaltlarımda kuruluk, pullanma gibi sorun yaşamadım.

Yağsız ve parfüm içermiyor oluşu, ayrıca SPF10 güneş koruyucu özelliği benim gibi hassas ciltler için artı puan.

15 saat kalıcılık vaadeden bir ürün, benim kendisiyle bir 9-10 saat geçirmişliğim var ki gerçekten hiç bozulmadan kaldı.

Online sitesinde satış fiyatı 82 TL.  Benim bittikçe alabileceğim ürünler listeme girdi bile 🙂

 

admin

6 Comments

  1. Yaşasın, işte bunu kesinlikle almalıyım dediğim bir kapatıcı gördüm sonunda! Kapatıcılığı ve duruşu da çok güzel görünüyor, bende kryolan'ın kapatıcısı var ama herşeyi kapatıyor, günlük kullanımda pek hoşlanmıyorum, bunu mutlaka denemeliyim.

    • Kyolan günlük makyajda bana da biraz ağır geliyor..umarım sen de memnun kalırsın, öptüm 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.