Farmasi BB ruj – 02 Red Cherry

WP_20160207_12_16_22_Pro

 

Farmasi, blogger etkinliklerinin değişmez markalarından biri.  #yeniyildasihirlimaviyle   etkinliğimizde de  çok güzel hazırlanmış bir çanta ile bizlerle olmuşlardı. Hediye ettikleri ürünlerin hepsini kullanmaya başladım ama önceliğim tabii ki bu 02 numaralı,  kiraz kırmızısı BB ruj oldu.

 

WP_20160225_13_52_18_Pro

 

BB ruj da neymiş derseniz, dudaklarda nem ve rahatlatma sağlayan rujlar bunlar . Yeniden yapılanma ve onarma özeliği sayesinde dudaklarda oluşan tüm sorunları gidermede oldukça etkililer. Dudaklarınızı daha yumuşak, pürüzsüz ve belirgin hale getiriyorlar.  Aslında bir çeşit renkli nemlendirici gibiler. Çünkü ilk bakışta oldukça iddialı  renkleri olsa da, sürüldüğünde dudakta hafif bir renk ve yumuşacık bir his bırakıyorlar. Sanıyorum  içeriklerinde  BB  kremlerde kullanılan etken maddeler bulunduğundan BB ruj olarak isimlendirilmişler. Ayrıca SPF15  güneş koruma faktörü de bulunuyor.

 

WP_20160302_12_38_36_Pro

Klasik siyah, sağlam ambalajıyla görüntüsü  gayet şık. Uygulaması da gayet yumuşak, dudakta yağ gibi kayıyor.  Ancak tabii ki çok kalıcı değiller. Denediğim Red Cherry rengi için, pürüzleri hiç belli etmeden dudakta hoş bir renk ve parlaklık sağladığını söyleyebilirim. BB özelliğini uzun vadeli kullanımla öğrenebileceğiz. Ancak şimdiden sevdiğim bir ürün oldu.

 

 

 

trendyandfriendly

25 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.