FlorMar Comfort Zone serisi far paleti: Nude Peaches!

IMG_7478

 

Bildiğiniz gibi Flormar birbiri ardına çıkardığı koleksiyonlarla atak üstüne atak yapıyor. En son Comfort Zone serisiyle gönlümüzü fethetti.

Gençliğin (kalbimi kırdın Flormar hep genç hisseden diyecektin heralde:)  ve rahatlığın simgesi jean dokusunun işlendiği Comfort Zone koleksiyonundan oluşan Basın Kiti elime geçtiğinde ilk dikkatimi  çeken ürünleri jumbo kalem ruju, far paleti ve blending fırçası oldu.

IMG_7673

İlk yazının konuğu dörtlü far paleti : Nude Peaches!

İki toprak tonu, turuncu ve bej rengi mat farlarıyla tam bir sonbahar paleti. Seride toplamda 4 farklı far paleti bulunuyor. Farlar oldukça minik göründü gözüme. Bizim gibi ürün bitirememe sorunu varsa, bu belki de olumlu bir özellik 🙂

IMG_7676

 

Farların dokusu kadife gibi yumuşacık ama özellikle yumuşak fırçalarla kullanıldığında tozutmaya çok meyilli.  Bu paletteki renklerin pigmentasyonunu yeterli buldum. Kolayca kat kat uygulanabiliyor ve karıştırılabiliyor. İster buğulu, ister keskin hatlı makyajlar uygulayın, güzel sonuç veriyor. Ben uzun süredir baz kullanmadan göz makyajı yapmadığımdan, tek başına kalıcılık konusunda fikir sahibi değilim. Ancak baz üzerinde makyajınız uzun saatler bozulmadan kalıyor.

IMG_7674

Far paletlerinin şu anda satış fiyatı 24.90 TL. Ancak artık hepimizin bildiği gibi FlorMar  yeni bir koleksiyon çıkardıktan kısa bir süre sonra indirime giriyor. Yine de çok beğendiğiniz ürünleri almakta fayda var, stoklar çabuk bitebiliyor.

Sizin koleksiyonda denediğiniz ürünler varsa yorumlarınızı okumak isterim 🙂

 

 

trendyandfriendly

16 Comments

  1. bu koleksiyonun özellikle renklerini çok beğendim ama henüz resim çekemediğim için deneyemedim bile :-((((

  2. Yalnız mat makyaj için de, karıştırma rengi olarak tek tek kullanmak için de mükemmel bir far paleti olmuş!!! Ben bu paleti alırım arkadaş! Güle güle kullan Nilgün’cüm, çok öptüm!

  3. Bu far paletinde çıktığından beri gözüm var Nilgün’cüm 🙂 Senin yorumundan sonra da ilk fırsatta bu paleti alacağım, bu ara zaten turuncu farlara aytı gözüm takılıyor. Çabuk bitsin, daha iyi bence hem ^^ Öpüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.