Flormar FUTURE HISTORICAL VE DAILY PARTY SERİSİ RUJLAR

WP_20161225_14_30_44_Pro__highres

 

Flormar,  birbirinden güzel koleksiyonları ile bizi heyecanlandırmaya devam ediyor. Son iki koleksiyondan denediğim iki ruju bugün sizler için yorumlamak istedim.

 

WP_20161225_14_32_27_Pro__highres

 

İlki  Rose-Gold ambalajlarıyla hepimizi kendine bağlayan Future Historical koleksiyonu Likit Mat Rujlarından 06 Seductive Cherry!

WP_20161225_14_33_29_Pro__highres

 

Dediğim gibi kutusu son derece şık. Sünger aplikatörle uygulanıyor. İsmi cherry olsa da, kirazdan çok böğürtlen rengine yakın  çok güzel bir rengi var. Mat ve kadife bitişli, oldukça zengin pigmentli bir ruj. Ancak tüm güzel görüntüsüne rağmen bu rujla mutlu bir beraberliğim olamadı. Çünkü çok dikkatle tek kat uygulama yapmanız gerekiyor. Ve ikinci katı kesinlikle kabul etmiyor.

 

WP_20161225_17_02_16_Pro

 

Fotoğraftan da anlayacağınız gibi dudaklarımda parça parça bir görüntü yarattı ve hiç sevemediğim bir doku oluşturdu. Dudaklarım oldukça kuru. Bu nedenle altına baz, lip balm, ne varsa uygulayarak denedim. Sonuç değişmedi. Başka renklerde bu sorun var mı bilemiyorum. Güzel ambalajı yüzünden, makyaj masamda dursun istiyorum ama ben bu seriden başka ruj almayı düşünmem.

 

WP_20161225_14_36_28_Pro__highres

 

İkinci rujumuz ise Daily Party koleksiyonundan 05 Kiss of the Night. İşte bu ruj benim için tamamdır! Hatta bütün seriyi alabilirim o kadar sevdim.

 

WP_20161225_14_37_06_Pro

 

Gümüş ışıltılı ambalajı, kapağında basılarak açılmasını sağlayan mekanizmasıyla oldukça şık. Benim pek sevemediğim mat rujların aksine kremsi yapıda ve hafif parlak görünümlü.

 

WP_20161225_14_42_52_Pro__highres

 

Vişne çürüğü rengi oldukça yoğun ve örtücü. İnsanı rahatsız etmeyen hafif tatlı bir kokusu var. Mat rujların genel olarak bana verdiği kuru ve rahatsız histen sonra, klasik rujların konforunu oldukça özlemiştim.

 

WP_20161225_17_13_30_Pro

 

Bu seriden ateş kırmızısı  Fever of the Night ve  nude Peachy Punch mutlaka alınacaklar listemde.

Flormar online sitesi yenilenen yüzüyle ve güzel indirimleriyle alışveriş adreslerimizden biri olmaya devam edecek gibi görünüyor..

Sizin bu serilerden denediğiniz farklı renkler varsa önerilerinizi okumak isterim.

 

 

 

 

trendyandfriendly

16 Comments

  1. cherry’nin rengine bayıldım ama çok kuru durmuş gerçekten 🙁 mat rujları hala çok seviyorum modası hiç geçmesin istiyorum <3

  2. mat likit ruju bendeki rengi nedeni ile sevdim uygulaması kolay ama bu mor hakikaten zor gibi görünüyor.. buna karşılık ruju çok beğendim hem uygulaması kolay hem de renk harika güle güle kullan canım .-))

  3. Nilgün’cüm, her iki ruj için fikrimiz aynı. Yani Future Historical’ın açık renkleri iyi olabilir ama bu Seductive Cherry bende de olmadı… hatta şimdi dudağımda, son bir umut lip primer ile sürdüm ama ı-ıh… Fakaaat, Daily Party’den bende Fearless Amethyst var. Böyle bir şey yok! Yapı, renk, homojenlik, kapatıcılık ve kokusu mükemmel! Tazelem istiyor ama istesin. Koyu olmasına rağmen kalemsiz sürebiliyorum, bayıldım!!! Musing Pink ve Pinchy Punch’a bakayım diyorum bir ara 🙂 Güle güle kullan şekerim!

  4. Nilgün’cüm daily party rujun duruşu şahaneymiş. 🙂 Bu serinin rujlarına ben de bakayım bir. Güle güle kullan, öpüyorum <3

  5. Nilgüncüm her iki ruj da çok güzel durmuş fakat likit olan pek başarılı bir formülasyona sahip değilmiş. Serinin Misty Rosy rengi bende var ama yapı olarak Seductive Cherry’deki sorunlar yok, diğer renklere bir bakabilirsin.. Daily Party serisnin rujlarına bakacağım gittiğimde, sen beğendiysen bakılmayı hak ediyor demektir.
    Öperim çok!

    • Zeynepcim farklı renklerde daha iyi dokular olduğunu okuyorum yorumlarda.Mutlaka bakacağım. Ben de Daily Party ‘den başka renkler alacağım 🙂 öpüyorum koccaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.