FOREO BEAR İLE ETKİLİ SONUÇLAR

Bu yazımda size  FOREO nun akıllı microcurrent yüz sıkılaştırma cihazı FOREO BEAR dan bahsetmek istiyorum.

 

 

Bu cihaz yüz kaslarımızı çalıştırarak yüzümüze adeta egzersiz yaptırıyor.

Düzenli kullanımla mimik çizgilerimizin derinleşmesini engelliyor, yaşlanma belirtilerini en aza indiriyor.  Ağız çevresi ve alındaki derin çizgilerin görünümünü hafifletiyor. Çildimizin  daha dolgun ve sıkılaşmış görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

 

 

FOREO BEAR kullanımı çok kolay bir cihaz.  Microcurrent yani mikro akım teknolojisiyle cildimize mikro seviyede akım gönderiyor. Bu şekilde yüz kaslarımız harekete geçiyor, cildin kolajen üretimini destekliyor. Mikroakım sizi korkutmasın. FOREO BEAR dünyanın en güvenli mikroakım cihazı. Patentli Anti-Shock System’e sahip tek cihaz. Bu sistem, cildimizi mikrosaniyeler içinde defalarca tarıyor ve cildimize en uygun seviyede mikro akımı ayarlıyor. Bu şekilde mikro akımdan gelen elektriğin cildimizi çarpma olasılığı engellenmiş oluyor.

5 farklı mikro akım seviyesi var. Başlangıçta 2 ile başlayıp cildiniz alıştıkça veya ihtiyacınıza göre seviyeyi arttırabilirsiniz.

 

 

NASIL KULLANIYORUM ?

FOREO BEAR’ı kullanmadan önce cihazımı  aktive edebilmek için telefonuma  “FOREO for you” uygulamasını indirerek cihazımla eşleşmeyi gerçekleştirdim.  Bu mobil uygulamayla hem cihazın mikro akım seviyesini ayarlayabiliyoruz hem de ekrandan yapılan yönlendirmeyle BEAR uygulamasını  en doğru şekilde yapabiliyoruz.

BEAR’da aynı zamanda FOREO’nun patentli T-Sonic titreşimler de var. Bu titreşimler de aşağıda anlatacağım uygulamada kullandığımız serumun cilt tarafından emilmesine ve ciltteki kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı oluyor.

 

 

 

Kullanmadan önce ilk adım cildimi güzelce temizleyip kurutmak.  Ardından cihazımı çalıştırıp hazır hale getiriyorum.

BEAR ‘ın cildimde rahatça hareket edebilmesi, iletkenlik sağlaması ve güvenli kullanım için cildime mutlaka su bazlı bir serum sürmem gerekiyor.  Ben FOREO’nun   Serum Serum Serum‘unu uyguluyorum. İçinde yağ olmayan,  su bazlı başka bir serum da kullanılabilir. Özellikle ekonomik olduğundan Aloe Vera  jeller  tavsiye ediliyor. Serumu cildime yaydıktan sonra  hemen uygulamaya geçiyorum.

Yaklaşık 3 dakika süren  sıkılaştırıcı yüz egzersizimi yaptıktan sonra  cildimi tekrar yıkamıyorum. Günlük cilt bakım rutinime devam ediyorum.

BEAR  uygulaması günde 1 kez, maksimum 3 dakika kullanılmalı.  Haftada 4-5 gün uygulanmasını tavsiye ediliyor. Ben haftada 3 gün uygulama yaptığım bir program oluşturdum.  Aşağıdaki fotoğrafta tam 2 aydır yaptığım düzenli uygulama sonucunda, özellikle nazobial çizgilerimdeki farkı görebilirsiniz. Cildimdeki canlılık ve dolgunluk etkisini de hissediyorum. Özellikle hedeflediğim, gıdı bölgesinde sıkılaşma ve lifting etkisi için, oluşturduğum cilt bakım programıma düzenli olarak devam ediyorum.

 

 

BEAR diğer tüm FOREO cihazları gibi antibakteriyel silikon dış yüzeye sahip. Temizlemesi çok kolay, su geçirmiyor. Şarjı uzun süre gidiyor ki özellikle seyahatlerde bu çok işime yarıyor. Benzer cihazlara oranla,  BEAR 2 kat daha güçlü ve 6 kat daha hızlı. Böylece daha etkili sonuçlar veriyor.

Son olarak dikkat etmemiz gereken bir konu var.  BEAR cihazı cilde mikro seviyede elektrik akımı verdiğinden kullanılmaması gereken durumlar veya kişiler olabilir.  Örneğin yüzünüzde herhangi bir metal aparat, amalgam diş dolgusu, yüz dolgusu gibi durumlarda  kullanmanız önerilmiyor. Bu konuda bir tereddütünüz varsa, ilgili doktorunuza danışabilirsiniz.

Ürünleri daha detaylı incelemek isterseniz link burada FOREO

 

trendyandfriendly

24 Comments

  1. Nazobialde değisim harika…botoxtan korkanlar için çok güzel..tesekkurler

  2. Düzenli kullanımda işe yarıyor. Kullanır kullanmaz yüzü kaldırma etkisine bayılıyorum

  3. Keske ucuzken alsaydim..Degisim çok belli..artik kampanyalari takip edeceğim

  4. Nilgun Hnm, siz öneriyorsanız mutlaka denenmeli..zaten fotograf anlatmiş herseyi.. bu arada cildinizin güzelligi de dikkatimden kaçmadi

  5. Böyle resimli örnek olunca çok iyi oluyor. Satın almak isteyen, ama etkisinden emin olamayanların mutlaka görmesi gereken bir paylaşım olmuş, emeğinize sağlık.

  6. Foreo temizleme cihazini kullaniyorum, bütceyi ayarlarsam UFo da almak istiyordum.Simdi listeye Bear da eklendi eyvah 🙂

  7. Nilgün Hanim ben de kullanıyorum. Serum yerine AloeVera jel aldım gayet ise yariyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.