Formena Adrese Teslim Diyet Yemekleri!

Son yıllarda yükselen trend sağlıklı yaşam! Hepimiz beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmek, spor yapmak, hafiflemek istiyoruz. Ancak yoğun çalışma temposunda  spora vakit ayırabilsek bile özel diyet yemekleriyle uğraşmak birçoğumuza zor geliyor. İş yerlerinde çıkan yemekler genellikle yüksek kalorili oluyor. Eve yorgun argın geldiğimizde yemek işine uzun vakit ayırmak istemiyoruz. Sonuç olarak gelsin kilolar!

İşte tam bu noktada devreye giren  oldukça pratik bir uygulama uzun zamandır ilgimi çekiyordu: Adrese teslim diyet yemekleri. Denemek istiyordum ancak yemek konusunda fazla seçici olmam nedeniyle biraz tedirgindim. Biraz araştırma yaptım ve Ankara’da bu konuda hizmet veren FORMENA‘ya ulaştım. İşleyiş ile ilgili bilgi aldıktan sonra 1 haftalık deneme paketini uygulamaya karar verdim.

Önce web sitesindeki Kişisel Analiz Formu‘nu doldurdum. Burada yaş, boy, kilo gibi bilgilerinizin yanısıra, hastalıklarınız, alerjileriniz vs. hakkında sizden bilgi alınıyor. Daha sonra diyetisyen ile görüşüyorsunuz ve size uygun kalori miktarı hesaplanarak özel diyet listeniz hazırlanıyor.

 

Hergün seçtiğiniz saatte (08.30-10.30 arası) istediğiniz adrese (iş veya ev) günlük menüleriniz teslim ediliyor. Özel termoslu çantalarda, öğün ögün paketlenmiş yemeklerinizi ısıtarak tüketiyorsunuz. Yemekleriniz mikrodalga fırına uygun özel kaplarda geliyor, ister mikrodalga da ister ocakta veya normal fırında ısıtarak yiyebiliyorsunuz. İsterseniz hizmet aldığınız süre boyunca size ücretsiz mikro dalga fırın hizmeti de verebiliyorlar.

 

 

Hizmet aldığım süre boyunca gelen yemekler gerçekten çok lezzetli ve kocaman porsiyonlardaydı. Normalde gelen yemeklerin yarısı kadarını bile yemediğim için, bu programla kilo verebileceğime hiç inanmamıştım.

 

 

 

 

Ancak 5 günün sonunda tam 2.2 kg verdim. Üstelik ekstra spor yapmadım,  günde 45 dk. tempolu yürüyüşlerime devam ettim.  Hem hiç zahmetsizce lezzetli ve sağlıklı yemekler yemek, diyette olduğunu asla hissetmeden tıka basa doymak, üstüne de kilo vermek. İnsan daha ne isteyebilir 🙂

 

Daha detaylı bilgi almak için www.formena.com  sitesini inceleyebilir, veya  (0850) 304 29 69 no.lu telefondan kendilerine ulaşabilirsiniz !

 

 

 

 

trendyandfriendly

5 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.