Friendly Organic Ürünleri

WP_20161214_15_41_42_Pro__highres

Sevgili Nilgün’ün düzenlediği etkinlikte sponsor olan firmalarımızdan Friendly Organic bugün bloğumun konuğu.

Markayı daha önce Sevgili Başak’ın olumlu yorumlarından tanıyordum. Ürünlerini deneme fırsatı bulduğum için çok çok mutlu oldum.

Friendly Organic®;  sağlıklı, güvenli ve hesaplı ürünleriyle hem aileleri, hem de gezegenimizi zararlı kimyasallardan korumayı amaçlamışlar.  Ailelerin  güvenle kullanabileceği çevre dostu ürünler geliştirmişler.Ürünleri doğada kolayca çözünebiliyor ,  %100 geri dönüşümlü şişeler ve kapaklar kullanıyorlar.

 

WP_20161214_15_44_02_Pro__highres

Bize hediye edilen ilk ürün Organik Yulaf Şampuanıydı.  İçeriğinde  paraben, SLES, alkol, alkali sabun gibi sert kimyasallar bulunmuyor (Hamileler bile kullanabilir) . İçeriğindeki en önemli madde organik zeytinyağı. Ayrıca yine organik yulaf özü ve Pantenol (pro-vitamin B5) bulunuyor. Kuru, hassas saçları derinlemesine temizleyerek yumuşak ve sağlıklı görünüme kavuşturmayı vaadediyor.

WP_20161214_15_46_30_Pro__highres

Ben etkinlikten beri bu şampuanı kullanıyorum -ki saçlarım konusunda ne hassas olduğumu artık çoğunuz biliyorsunuz. Su gibi bir yapısı, belli belirsiz kokusu var. Saçımı sertleştirmedi. Birkaç kullanımdan sonra saçlarıma yumuşaklık ve parlaklık verdiğini de hissettim. Temiz içerikli oluşunun verdiği rahatlıkla severek kullanıyorum.

 

WP_20161214_15_51_12_Pro__highres

 

İkinci ürünümüz Friendly Organic Çilekli Lip Balm. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen, tertemiz içeriğe sahip, bebeklerin bile kullanabileceği, stick formda bir lip balm.  Lipbalm’ların içeriği çok önemli. Dudaklarımızı koruyalım derken alışkanlık haline getirmemek lazım. Bu nedenle bu ürünü içim rahat  kullanabiliyorum. Belli belirsiz çilek kokusu rahatsız etmiyor. Bu aralar soğuk havadan iyice kuruyan dudaklarımı mükemmel nemlendirdi ve korudu.

 

WP_20161214_15_49_44_Pro

Son ürünümüz ise Hassas Ciltler için Parfümsüz Organik Sabun. Yine bebeklerde bile kullanılabilecek temiz bir içeriğe sahip. Nazikçe temizleyip arındırırken, cildi besleyerek nemlendiriyor.  Gönül rahatlığıyla kullanıp bitirdim bile.

WP_20161214_15_48_17_Pro__highres

 

 

Sevgili Nilgün’e ve  Friendly Organic firmasına nazik hediyeleri için teşekkür ediyorum. Ürünleri online satın almak isterseniz buraya bakabilirsiniz.

 

 

.

 

 

 

trendyandfriendly

10 Comments

  1. Friendly Organic benim yıllardır (Çınar’dan beri) çok severek kullandığım bir marka ve bebek ürünlerinin yanı sıra yetişkinlere yönelik kozmetik ürünleri çıkarmış olmaları harika oldu! Ev ürünlerini de (çamaşır deterjanını bilhassa) çok şiddetle tavsiye ederim Nilgün’cüm! Öptüm çok!

  2. Böyle güzel ürünler ancak bu kadar güzel anlatilabilirdi. Gerçekten yüreğine sağlık. İçeriği çok güvenilir olduğu için ben de Friendly Organic i çok beğendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.