Gamıss Alışverişim !

 

Madem bu sene görüp göreceğimiz kış bu kadar, o  zaman yavaş yavaş yaz hazırlıklarına başlayabiliriz. Sizinle Gamiss sitesinden aldığım canvas spor ayakkabıları paylaşmak istiyorum.

 

 

Anti-Skid Breathable Canvas Shoes

 

İş hayatıma ara verdiğimden beri,  spor ayakkabılar  vazgeçilmezim oldu. Bu rahatlığa alıştığımdan beri yüksek topukları  sadece özel davetler için tercih ediyorum. Bu “kedi” tasarımlı kanvas ayakkabıları görünce hemen sipariş ettim.

 

 

Ayakkabılar yaklaşık 3 hafta içinde elimde oldu. Malzemesi orta kalitede. Hava geçirgen yapısı nedeniyle terleme yapmayacağını düşünüyorum. Hafif, rahat bir ayakkabı. Sıcak havalarda keyifle kullanabilirim.

 

 

Ancak bir uyarı yapmak isterim. Bu tarz Uzak-Doğu sitelerinden ayakkabı sipariş ederken mutlaka 1 numara büyük istemeyin. Benim ayakkabı numaram 36 – 36.5 dur. Bu ayakkabılar 37 numara ve ayağıma tam oldu. Kumaş olmayı nedeniyle biraz genişleyecek ve daha rahat olacak diye umuyorum.

Ayakkabıların satış fiyatı indirimde 16.27 dolardı. Sitede başka renkleri de mevcut. Yukarıdaki linklerden rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

 

Anti-Skid Breathable Canvas Shoes

trendyandfriendly

17 Comments

  1. Ayakkabının desenine bayıldım, güzel günlerde kullan..Ben de alsam mı ki:))

  2. Bir süredir bu sitelerden alışveriş yapmayı bırakmıştım.Şimdi bu sevimli ayakkabıları görünce bir baksam mı bilemedim ♥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.