GOSH Forever Metalik Kalem Göz Farı – 06 PLUM!

Gratis’in düzenlediği GOSH etkinliğinden burada bahsetmiştim.

Bu güzel günün sonunda bize hediye edilen ürünlerden biri de, benim ve pekçok bloggerın favorisi olan FOREVER Kalem Göz Farlarıydı.

Benim paketimden çıkan renk 06  PLUM !

 

Bu jumbo  kalemler metalik (simli değil)  renkli,  oldukça pigmentli ve kesinlikle çok kalıcı.
Yumuşacık kremsi yapısıyla çok kolay sürülüyorlar. Başka farlarla karıştırmak isterseniz kolayca karıştırılıyor, ancak elinizi çabuk tutmanız gerek, çünkü çabuk sabitleniyor.
Asansörlü olduğu için kalemtraş arama derdi yok.

Benim gözlerimde baz kullanmadan saatlerce bozulmadan dayanıyor. Gözaltına dökülme yapmıyor.
Yağlı gözkapaklarında da bir baz desteğiyle çok uzun süre kalıcı olacağını düşünüyorum.

 

  günışığında duruşu

 

iç mekan aydınlatmasında duruşu

Satış fiyatı 31,50 TL. İndirimlerde kaçırılmayacak ürünlerden biri bence 🙂

admin

30 Comments

 1. indirimde 3 rengini kaptım bunların, hep sizin yüzünüzden, o gün Neslihan'la bana göstermemiş olsaydınız hiç böyle dertlerim olmayacaktı 🙂
  oldukça kalıcılar ve metalik yansımalar olduğu için sür-çık ürünler, far vb. uğraşmak istemediğimde sürüp çıkıyorum, kalıcılığı ise bazsız da gayet tatmin edici. senin renkten yok bende bu arada gözüm kalmadı değil 🙂

  • indirimde pamuk bile bulamamış biri olarak ben de seni kıskandım :))) 1 ve 2 numaraları kesin alıcam, yılbaşı indirimini bekliyorum !

  • Canım sen İstanbul'da değil misin? Bizim ki Ankara lansmanıydı. Ama mutlaka Ankara-İstanbul buluşması yapmamız lazım :))

 2. yaaa….çok güzelmiş bebişim…bende de gri olanı var..ama benim gözüm kahve renginde!!! Yalnız şöyle bir sıkıntım var…herkeste görüp bayıldığım bu kalemleri ben düzgün süremiyorum bebişim :((( bende mi bir sıkıntı var anlamadım ki?????

  • sende sıkıntı olduğunu gördük biliyosun :))) bizim elimizden kazıyarak çıkardığımız renkler sende uçtu gitti, cilt yapısıyla ilgili sanırım :))

 3. çok severim böyle metalik kalemleri bunun rengi de pek güzelmiş gülegüle kullanın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.