GOSH, ŞİMDİ DE SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ İLE GRATİS’TE

 

Türkiye kozmetik pazarına yaklaşık 1 yıl önce Gratis ile giriş yapan Gosh, renkli kozmetik ürünleri ardından saç bakım ürünleri ile de raflardaki yerini aldı.

 

Renkli kozmetik ürünlerinde yakaladığı başarı ile makyaj çantalarının vazgeçilmez markası olan Gosh; sprey, köpük, şampuan ve kremden oluşan saç bakım ürün grubu ile de iddiasını koruyor. Gosh saç bakım grubu, ürün içerikleri ile olduğu kadar ambalaj tasarımları ve ürün isimleri ile de dikkat çekiyor.

 

Aslen Danimarka markası olan Gosh’un iki adet saç spreyi bulunuyor. Saçlarında güçlü ve dayanıklı bir duruş isteyenler için Fix it Baby saç spreyi, hızlı kuruma ve saçta kalıntı bırakmamasının yanı sıra güçlü antioksidan özelliği taşıyan kurt üzümü içeriyor. Saç spreyi ile kalıcı esneklik ve dolgunluk elde etmek isteyenler için ise saçlara hacim kazandıran Hold me Baby! saç spreyi ideal bir seçim olarak sunuluyor.

Gratis_Gosh_Fix_it_Baby

Tüm saç tipleri için Fix it Baby! saç spreyi

200 ml

Fiyatı: 11,90 TL

Gratis_Gosh_Hold_Me_Baby_Spray

 

Tüm saç tipleri için Hold me Baby! saç spreyi

300 ml

Fiyatı: 11,90 TL

 Gratis_Gosh_Shape_it_Baby

 

Gosh, saçlarda hacim sağlarken parlaklık, belirginlik ve doğal görünüm isteyenlere ise tüm saç tiplerine uygun olan Shape it Baby! saç köpüğünü sunuyor.

Tüm saç tipleri için Shape it Baby! saç köpüğü

200 ml

Fiyatı: 11,90 TL

 


Gosh, özellikle ince telli ve kuru saçlar için de özel bakım serisi sunuyor. İnce telli saçlara dolgunluk ve bütünlük sağlayan Pump up the Volume şampuan ve krem serisi ile kuru saçlara özel olarak tasarlanarak nem ve parlaklık kazandıran Much More Moist! şampuan ve saç kremi ile de saç şekillendirici ürünlerinin yanı sıra bakım ürünleri ile de dikkat çekiyor.

 

 

Gratis_Gosh_Pump_Up_Volume_Sampuan

 

İnce saçlar için Pump up the Volume şampuan

250 ml

Fiyatı: 8,90 TL

 Gratis_Gosh_Pump_Up_Volume_Krem

İnce saçlar için Pump up the Volume saç kremi

250 ml

Fiyatı: 10,50 TL

Gratis_Gosh_Much_More_Sampuan

 

 

Kuru saçlar için Much More Moist! şampuan

250 ml

Fiyatı: 9,90 TL

 

Gratis_Gosh_Much_More_Krem

Kuru saçlar için Much More Moist! saç kremi

250 ml

Fiyatı: 10,50 TL

 

 

Gratis Kart

Gratis; sektöründe bir ilke daha imza atarak, müşterilerine tüm alışverişlerinde avantaj sağlayacak Gratis Kart’ı “Size Güzel Bakan Kart” sloganı ile hayata geçirdi. Gratis Kart, Türkiye genelinde yer alan tüm Gratis’lerden ücretsiz olarak alınabiliyor. Yapılan her alışverişten puan toplatarak ve indirimlerden yararlandırarak avantaj sağlayacak olan Gratis Kart, sunacağı sürprizler ve hediyeler ile de sürekli şaşırtacak. Gratis Kart aynı zamanda kişinin alışveriş eğilimlerine göre kişiye özel avantajlar da sunacak.

 

trendyandfriendly

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.