Gratis’le GOSH Lansmanındaydık !

Birçoğunuzun bildiği gibi  dünyaca ünlü Danimarka’lı renkli kozmetik markası GOSH, Gratis sayesinde artık ülkemizde de satılmaya başladı.

 

Genç, eğlenceli, yaratıcı ve yenilikçi kimliğiyle dikkat çeken GOSH Markası’nın Ankara Lansmanı 25 Ekim’de House Cafe‘de gerçekleştirildi.
Gratis’in evsahipliğinde yapılan tanıtıma ben de katılma imkanı buldum.

 

Sabah keyifli bir kahvaltıyla başlayan etkinliğimizde, önce marka hakkında bilgilendirildik.
Ardından dileyen arkadaşlarımıza GOSH ürünleriyle makyaj uygulaması yapıldı. Biz de hem bu güzel uygulamaları seyrettik, hem de tüm ürün gruplarını inceleme ve deneme fırsatı bulduk. Sevgili Sena’ya yapılan dumanlı göz makyajı çok güzeldi.

 

GOSH Cosmetics  Cruelty-Free ve PETA onaylı  markalar arasında yer alıyor. Ürünlerde paraben, koruyucu ve parfüm olmaması bir diğer artısı.

 

Markanın iddialı olduğu dudak ürünleri gerçekten başarılı. Rujların  yumuşacık yapısına bayıldığımı söylemeliyim. Öncelikli olarak alınacak iki rengimi seçtim bile 🙂

 

Light’n Shine Dudak Parlatıcıları ise  üstünde bulunan aynası ve kapağındaki ışığı ile ilgimi çeken bir diğer ürün oldu. Her ortamda makyajınızı tazeleme imkanı sağlıyor.

 

Bana göre mutlaka alınacak bir diğer ürünü ise, metalik renkli ve suya dayanıklı  Forever Kalem Göz Farları. Kremsi yapısıyla kolayca sürülüyor ve çok kalıcı. Elimizin üstünde denediğimiz farları makyaj temizleme mendilleriyle bile zor çıkardık.

 

Kocaman ambalajındaki Giant Sun Pudra metalik gold rengiyle dikkatimi çeken bir başka ürün oldu. Aydınlatıcı ürünlere bayılıyorum ancak bu büyüklükte bir ürünü  bitirmek mümkün değil 🙂

 

Makyaj masasını boş bulduğumuz anda oturup ürünleri doyasiya karıştırmak çok eğlenceliydi.

 

Etkinlik sonunda Gratis katılan tüm bloggerlara GOSH ürünlerinden oluşan harika bir paket hediye etti. Ürünleri denedikçe sizlerle paylaşacağım.
Bize yaşattıkları bu güzel gün, nazik daveti ve hediyeleri için Sevgili Anlam Hnm’a ve Gratis’e tekrar teşekkür ediyorum.
Günboyu birbirinden güzel kareler çeken Lariendijital’in objektifinden,
“Yakalarsam muck muck” konseptli fotomuzla  sizlere hoşçakalın diyorum 🙂
Sihirli Mavi, Meyvesalatasi, Nesneslis, Gırlafikir, Annekaz, Betüşünbloğu, Gülsendoğan

admin

12 Comments

  1. daha hiç Gosh ürünü denemedim ama mağazada gördüğüm kadarı ile kalem farlarını çok beğendim.. güle güle kulla hediyelerini yorumlarını bekliyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.